SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[blog] Brudna miska by georgu- BLOG żywieniowo-obyczajowo-treningowy %-)

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3888 Napisanych postów 42055 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 339218
Nie, czesto na tanka zarzucam jakas koszulke zanim sie rozgrzeje

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1688 Napisanych postów 5241 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 211424
Czasem treningi tak ostre, że przebiera, ale gacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3888 Napisanych postów 42055 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 339218
O tak gacie podczas nóg to 'codzienność'
W końcu siadanie na jakąkolwiek maszynę w obsranych gaciach po siadach do przyjemnych nie należy

Instruktor Kulturystyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
26.03.2018

Dokończenie pracy związanej z wydaniem planów i poza tym tzw. op*****lando w pracy
Po wolnej niedzieli, wpadły dziś plecy z bicepsami.

Drążek nachwytem Rampa 5 do 25kg, regresja na 7,5kg i 0kg
Ściąganie trójkąta wyciągu górnego do klatki 61kg/12 x 2, 51kg/12 x 2
Wiosłowanie hantlą Rampa 5 do 40kg x 3
Wiosło na hammerze z górną osią obrotu 25kg/8 x 4
Uginanie ramion z supinacją 14kg/12, 16kg/10, 20kg/5 x 2
Uginanie z łamanym przy użyciu arm blastera +10kg/max x 4
Uginanie z uchwytem łamanym wyciągu dolnego 4 serie

Kolejny dobry trening. Drążek siadł elegancko. Aż mnie dziwi, że jest dla mnie aż tak ogromna różnica pomiędzy 5cioma, a 8mioma powtórzeniami. 5 Wchodzi z ciężarem bez większego problemu, natomiast 8 nawet bez ciężaru staje się wyczynem Tak czy inaczej pozostaję przy tym co działa. 2,5kg dorzucone względem poprzedniego treningu.
Ściąganie trójkąta powtórzyłem ciężary, bo nie ma się gdzie spieszyć
Zamiast wiosła sztangą wrzuciłem sobie wiosło hantlą techniką, którą prezentował Jerzy Szymański. Poszło elegancko. Siła jakaś tam w plechach jest
Hammer dorzucone 2,5kg, a zmniejszyłem powtórzenia. Następny tydzień powtórzę ciężar, a dorzucę powtórzeń
Przy supinacji już ciężko dokładać. 20kg już jednak waży. Mimo wszystko dorzuciłem ciężar w pierwszej serii. Zobaczymy kiedy uda się dorzucić do ostatniej
Po supinacji zaczęła się zabawa. Znalazłem arm blastera (nie wiem czy kupili na siłownie, czy zaj**ałem komuś prywatny- kij z tym). Pierwszy raz robiłem na arm blasterze i przyznam, że fajna zabawa. Pompa wchodziła fajnie, tym bardziej że ciężar był symboliczny, a jednak spora ilość powtórzeń bo w zakresie 10-16 no i na powolnym tempie.
Wyciąg był już tylko formalnością by dobić ramiona
Jutro planuję klatkę z tricepsem!

Wrzucam fotki z ostatnich dni Wleciały delicje z AN i przyznaję, że klasa. Jak ktoś ma siano i ma potrzeby słodkościowe to mega smaczne rozwiązanie- polecam przetestować!
Wleciało też wczoraj jedno złociste przed snem, co zdecydowanie poprawiło jakość snu. Już się zastanawiałem czy dziś sobie również nie zapewnić takiej kurcji

Zmieniony przez - georgu w dniu 2018-03-26 21:02:05
4

Instruktor Kulturystyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21198 Napisanych postów 250583 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1304301
Delicje super tylko takie pudełeczko na raz wpada

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Pozwoliłem sobie podzielić na 2 xD

Instruktor Kulturystyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2434 Napisanych postów 2044 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 44633
Jakie by nie było to pudełeczko to Rafał bierze na raz ;D

Super szama!
Mimo że nie brakuje mi pieczywa w diecie to największego smaka narobiłem sobie na te bułery z makiem ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
O tak były przepyszne Świeże, chrupiące
Dziś miała lecieć klatka z tricepsem, ale niestety odpuściłem trening z powodów żywieniowych. Byłem dziś wysłany do pracy w terenie i nie było warunków na jedzenie jak w DT

Instruktor Kulturystyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9258 Napisanych postów 8682 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 305453
georgu
O tak były przepyszne Świeże, chrupiące
Dziś miała lecieć klatka z tricepsem, ale niestety odpuściłem trening z powodów żywieniowych. Byłem dziś wysłany do pracy w terenie i nie było warunków na jedzenie jak w DT

żadnej budy z kebsem nie było w pobliżu? w DT można się usprawiedliwić "lepiej cokolwiek, niż nic"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Niestety warsztat jest na obrzeżach Krakowa i nic tam za bardzo nie ma poza nim :/ Nie ma tego złego co ba dobre by... Klata leci dziś

Instruktor Kulturystyki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mrozone truskawki