SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[art] PIERWSZA REDUKCJA - PRZYGOTOWANIE DO DIETY.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6401 Napisanych postów 75396 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 632053
Przed aerobami dajesz Bcaa . Konsultacje tylko osobiste , brak czasu na online
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3447 Napisanych postów 8469 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 407864
czacha1986
Zna ktos dobrego trenera który udzieli mi paru konsultacji online?

Poptrz na podpisy Moderatorów działów - Junior, Trening dla początkujących...

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6401 Napisanych postów 75396 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 632053
Jeżeli szukasz trenera w celu treningu to lepiej szukaj dobrego w swojej okolicy . Online za dużo Ci nie pomoże , a suchy plan to sam sobie znajdziesz na forum .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11062 Napisanych postów 119007 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1390903
Zapytaj TomQ-Mag, domera.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3834 Napisanych postów 63375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 680609
BCAA sugerowałbym zostawić tylko na okres przed i w trakcie treningu siłowego a niekoniecznie cardio. Nie są one wtedy konieczne.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 452
Ja bym chciała mieć dietę z ujemnym bilansem kalorycznym żeby schudnąć, czy trener personalny z siłowni może ułożyć dietę obliczając to wcześniej czy oni się tym nie zajmują? Wiem, że to jest dość drogie dlatego się zastanawiam czy tylko jednorazowo nie skorzystać z porady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2663 Napisanych postów 50478 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 340452
Sugerowałbym nie brać trenera "z łapanki" bo akurat jest na siłowni gdzie trenujesz, a poszukać w internecie, poczytać opinie i wybrać Twoim zdaniem najlepszego.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 452
Dzięki za radę ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11062 Napisanych postów 119007 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1390903
Nie można wszystkich wrzucać do jednego worka, ale na siłowni trudno o trenera z prawdziwego zdarzenia. W cenie konsultacji u trenera na siłowni spokojnie na http://potreningu.pl/ sobie wykupisz pakiet.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3834 Napisanych postów 63375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 680609
Ciężko nam odpowiadać za kogoś. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, to najlepiej pytaj bezpośrednio u danej osoby.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oponka

Następny temat

Ser biały / Sos

WPC zestaw