SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[art]Trening siłowy kobiet.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 887 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37426
super art! może przekona moją koleżankę słowo pisane bo moje argumenty jak grochem o ściane

pozdrawiam

"Training is like life, you get your ups and downs(...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Witam czytelnikow. Milo ze czyta to zaufane grono ludzi a z drugiej strony ze Ci "nowi" ktorzy powinni czytac nawet nie probuja. Nop ale taka kolej rzeczy na forum.


pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No wlasnie, trzebaby prywatnym mailem takie info wysylac a wtedy moze by do 10% dotarlo

A tymczasem norma sa takie posty...

jak ćwiczyć na steperze żeby ....Autor: Gość: ewelka 03.12.08, 17:01

schudnąć a nie zwiększyć mase mięśni? kupiłam steper skrętny i
troszke poćwiczyłam na najlżejszym stopniu i bolą mnie łydki i
uda....boję się zeby mięśni nie dopakowac bo mam już je duże :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
No tak bo przeciez jak juz sie ma lekko "dopakowane" to wtedy juz koniec.

PS:Zauwazylem Twoje dwa nowe dziela, bodajze tez beda dla pan ale przeczytac nie zaszkodzi.


pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 704
Witam Forumowiczów serdecznie,
Artykuł rewelacyjny! Ćwiczę na siłowni juz ponad 8 miesiecy-zabrał mnie tam chłopak i od tego czasu zakochałam sie w tym,chodzę codziennie mam rozpisany plan dzielony na poszczególne partie ciała-trochę aerobów wrzuconych i jest świetnie! Nic nie motywuje mnie bardziej niż moje postępy i efekty po tych 8 miesiącach! Mężczyźni na siłowni patrzą na mnie z ciekawością-jestem jedna z niewielu (może nawet jedyna o tej godzinie na która chodzę) która naprawdę ćwiczy a nie przeskakuje z rowerka na orbitrek a z tego na bieżnię a potem nie chodzi chaotycznie od maszyny do maszyny żeby coś sobie pomachać... Ja uwielbiam wolne ciężary bo wiem że to jest lepsze niż same tylko maszyny,moim ulubionym cwiczeniem jest martwy ciąg na prostych nogach (czasami nawet smiejemy sie z wlaścicielem siłown że pod choinke powinnam dostać sztangę i będę robić martwy 3 razy dziennie-bo tak to lubię)
Kobiety patrzą na mnie ze zdziwieniem i niedowierzaniem i to zarówno te kręcące się po siłowni jak i te wychodzace z fitnessów,mężczyźni z kolei jak już wspomniałam z ciekawością...Nietrudno zauważyć że ten stereotyp jest ciągle żywy ale wielu facetów którzy o treningu siłowym nie maja pojęcia też powielają ten stereotyp-znajomi mówią mi,że jestem nienormalna,że się oszpecę,będę gruba i napompowana,że już musze wyglądać jak Pudzian a ja...mam to gdzieś! Znam się na tym,staram się pogłębiać wiedzę-nie boję się brać większych ciężarów (lubię robić postępy:)i nie kocham trening silowy! Od tych 8miesięcy jestem z siebie zadowolona,widzę zmiany na lepszen i nie przestanę chociażby co mi mówili!
Pozdrawiam wszystkich a zwłaszcza autora świetnego artu!

Moja droga ku doskonałości...
***
Ambasadorka programu Zgrabna OdNowa
www.ladykala-fitnessblog.blogspot.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 133 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16465
przeczytalem fajny artykul pomogles mi SOGjesli wejdzie

Praca jest swietnym środkiem,aby w cierpieniu postawić nas na nogi?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Lady Kala fajnie opisane i rzeczywiscie jest tak na ogol jak piszesz. Dlaczego? Stereotypy.
Hayer milo mi ze moglem pomoc poszerzyc zakres Twojej wiedzy.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 248
Artykuł super,pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Super artykul, szkoda ze trafilam na niego dopiero teraz. Do tej pory robilam aeroby i balam sie przejsc na cw silowe (no coz podpadne pod stereotyp >myslalam ze mi sie miesnie rozbuduja<). Teraz zaczelam trening silowy (2 tydzien dopiero) dalej jestem sceptyczna i caly czas mysle o aerobach, ale na pewno po przeczytaniu czuje sie troszke pewniej. Dziekuje.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Cieszymy się, że podoba wam się art Iversona, jednak spójrzcie na datę ostatniego posta Przez to, że np Mała30 zechciała dodać opinię "super", tyle osób dostanie powiadomkę o odświeżeniu tematu Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - ja też zobaczyłem go dopiero teraz dzięki temu Sukcesów życzę.

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje Pomocy

Następny temat

Co po FBW

WHEY premium