SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ BLOG] melo15 - Walka o lepszego siebie (podsumowanie redukcji '16 str. 32/reaktywacja dziennika st

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

Ilość wyświetleń tematu: 219229

Formularz - Proszę o pomoc

mężczyzna

19

Masa ciała

80

Wzrost

177
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1216 Napisanych postów 3414 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 54534
marsid - uważam że mądre vlcd (a takie uważam za swoje poprzednie podejście) może przynieść korzyści, ja nie popełniłem błędu na vlcd ja go popełniłem później nawarstwiło się sporo problemów i stresu, swoją drogą też za długo wychodziłem z redukcji, skoro "kończyłem" ją w kwietniu z wagą 68 a najniższą miałem w lipcu 63, u mnie też było minimalne podejscie wodą np, po wyjazdach na amp i z automatu szła obcinka, bo chciałem cały czas mieć niski bf aż w końcu głowa nie wytrzymała i skończyło się jak się skończyło bo w sumie od kwietnia do września byłem na bardzo niskim bf i to się musiało odbić takie moje zdanie

Lodzianin - tak myślę o tym z kolegą dość mocno, wiadomo to dopiero początek ale z naszego miasta dwaj sędziowie też tak zaczynali a dziś jeżdżą po świecie i sędziują topowe mecze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1480 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56275
Mela obserwuję od dawna i całą redukcję przeprowadził perfecto, tylko brać przykład:) Jednak za długo moim zdaniem chciał utrzymać formę i niski bf.., głowa nie wytrzymała dokładnie...,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1216 Napisanych postów 3414 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 54534
Dokładnie Leon myślałem że będę w stanie utrzymać cały rok bf <10% i dodatkowo nakładać samo mięcho i jak już coś pękło to na dobre...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 31178 Napisanych postów 268751 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1357995
melo15
Dokładnie Leon myślałem że będę w stanie utrzymać cały rok bf <10% i dodatkowo nakładać samo mięcho i jak już coś pękło to na dobre...

no tak by każdy chciał

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
22.02

Cały dzień na uczelni o 15 wypiłem białko bo przed zajęciami z masażu nie chciałem zjeść za dużo i w sumie peirwszy posiłek wpadł dopiero o 19 teraz jem drugi i w kimę. Jutro trening między zajęciami

DNT

Okno 15:00-21:30

1. WPC 40 g
2. Kurczak 500 g, jajko 2 szt, ser żółty 50 g, masło klarowane 5 g, warzywa, jabłko 150 g, orzechy nerkowca 40 g
3 Jajko 3 szt, chleb z ziarnami 70 g, warzywa

~1700 kcal 200 B 55 WW 80 T

Do ostatniego posiłku:

-ZMA
-Wit. C 2 g
- Probiotyk
- Wit. D3+K2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Wypiska jutro bo zaraz idę do znajomych :)

Pączki zjedzone? Ja jeden po treningu, wliczony więc i psycha się najadła :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 31178 Napisanych postów 268751 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1357995
jeden? sprofanowałeś święto
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 764 Napisanych postów 9812 Wiek 18 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 328371
Co ty, tylko jednego zjadłeś? To nie psycha ma być zadowolona tylko żołądeczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Lepszy rydz niż nic
Gdybym miał normalny bf to bym sobie dziś pofolgował a tak to coś za coś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jeden dzien by cie nie zabil:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

intermittent fasting

Następny temat

Słaby wygląd bez napinki %-)

Fruzelina