SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ZDJECIA] Spalanie zbednego tluszczu, budowa miesni

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7907

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16

Płeć

facet

Waga

65 +/- 1kg

Wzrost

174

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

zdjecie w poscie.

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

pon/sr/pt - silownia 40 min. wt/czw/sob - bieganie 4-6 km ok. 40-60 min.

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

szkolna silownia, bez szalenstw.

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

brak diety

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 217
Ja na Twoim miejscu bym budował masę, ponieważ i tak mimo tego, że będziesz robił mięśnie, jesteś w stanie przepalić trochę tłuszczu przede wszystkim odpowiednią dietą i aktywnością na siłowni. Nie mówię tutaj oczywiście o miesiącu, dwóch tylko okresie przynajmniej roku.

Ja jak zaczynałem ważyłem 60kg i miałem około 20bf. Po roku czasu nabrałem masy prawie do 80kg i poziom tłuszczu spadł mi o kilka procent.

Zmieniony przez - veru900 w dniu 2012-05-08 21:50:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385408
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 660
Okon
1.Czyli na silownie mam chodzic, dopiero jak bede ustalona diete?
2.Jeśli nie zjem czegoś, co zawiera białko nie ma sensu robić tych ćwiczeń obwodowych ?
3. Jurto pojde do sklepu i powiem, co kupiłem. I jeszcze jedno.
4. Czy jak ćwicze i zaczynają mnie boleć np ręce, to dalej je ćwiczyć, czy przejść ma ćwiczenia np. nóg ? Lepiej jednego dnia cwiczyc np klate, drugiego rece, a trzeciego nogi czy połaczyć i wszystko jedego dnia ?


1.Nie ma sensu się pocić na siłowni jak zaraz pójdziesz i zjeść kebaba z frytkami. Przyrostów nie będzie
2. Podstawowy błąd. Nie licz tylko białka, tłuszcze, węglowodany mineraly witaminy są równie ważne jak białko. Nie ma czegoś bardziej ważnego. W diecie musisz ol uwzględnić. Spróbuj ją zrobić sam inaczej ciężko zdobyć wiedzę ;).No i przed siłownią to raczej głównie węgle zaraz po białko, po godzinie pełnowartościowy posiłek. Musisz poczytać jeszcze :).
3. Trzymam kciuki i czekam, oby znalazły się produkty pełnowartościowe ;)
4. Jeżeli coś Cie boli to odpocznij chwilkę spróbuj mniejszym ciężarem jeżeli nie pomoże to przestań trenować tą partię. Zawsze warto odpowiedzieć sobie na pytanie czy stracić jeden trening czy pięćdziesiąt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 965
węgle = węglowodany ?
Poczytałem troche i wyczytalem gdzies , ze przed treningiem mozna pic bialko z jajek. Czy to prawda? Jesli tak to jak to robić? PO prostu oddzielic bialko od zoltka i je wypic ?

Zmieniony przez - Okon w dniu 2012-05-09 18:00:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 405
Nie jedz/nie pij surowych jajek, salmonella Ci złapie a wtedy nie będzie ciekawie. Jajka są bardzo dobre, ale tylko ugotowane. Chociaż ludzi widziałem, którzy piją bez obróbki termicznej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 730 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32781
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20210
Jedz całe jajka, szkoda marnować żółtek są cennymi źródłami minerałow, no i wiadomo białko i tłuszcze. Okołotreningowo jednak dałbym inny rodzaj białka typu drób/wołowina/ryby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 812
Ja ćwiczę od paru lat dosyć "nieregularnie" a efekty są jak najbardziej zauważalne.

SOGUN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20210
A wnosi to coś nowego do tematu?
Co do kwestii diety i treningu to dla mnie są one równomiernie ważne. Bez diety a z treningiem zbudujesz tylko siłę a z kiepskim treningiem i dobrą dietą wiadomo pójdzie masa To tak na chłopski rozum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 965
Pierwszy raz bawie sie w ukladanie diety. Mozecie ja sprawdzic i wenetualnie poprawic. Przypominam, ze posilek 3 nie zalezy ode mnie (podałem przykladowy obiad na stolowce), a jajek nie mam gdzie s umarzyc, jedynie moge je ugotowac wrzucajac do czajnika




Zmieniony przez - Okon w dniu 2012-05-09 18:47:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o suplementy

Następny temat

Tox- pomoc

WHEY premium