SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[TEST] IronHorse - wyniki naboru str. 4

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1596
1) Wiek 15
2) Jaki rodzaj sztuk walki trenujesz: mma,kickboxing
3) Staż treningów w/w dyscypliny 6msc
4) Stosowane wcześniej preparaty Carbo nox olimp,mono olimp

Czego brakuje na rynku z suplementami?
Odpowiedz jest prosta !-Kategori suppli dla fighterow
Wiekszosc firm skupia sie przede wszystkim na sportach silowych ,a chcialbym zobaczyc chociaz pare produktow kazdej firmy pod SW.
Jak wiele osob mysle ze powinny one poprawiac wydolnosc,koncentracje i sile ,jednak wiele preparatow ma w sobie substancje ,ktore tylko na poczatku pobudzaja potem natomiast "przymulaja" a takze o dobrym smaku bez odruchow wymiotnych ,a takze poprawiaja regeneracje i wytrzymalosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29
witam

wiek - 21 lat
Obecnie MT, wczesniej Kyokushin.
łaczny staz - 5 lat
Stosowane wczesniej preparaty - przedewszystki BCAA i carbo, do tego kofeina, kiedys stosowałem białko.

Najwazniejsza rzecza jakiej oczekuje po suplementach stworzonych do sportów walki to:

- regeneracja miesni po treningu i zapobieganie ich rozpadowi.
- jakis pobudzacz abym nie musiał pić filizanki kawy na jakis czas przed treningiem, aby byc skupionym i miec kopa na treningu po calym dniu spedzonym na uczelni/pracy itp.
- ochrona stawów
- uzupelnienie energii po treningu

Zapewne nie da sie tego wszystkiego upchnac w jedna tabletke, wiec chcialbym aby skupiono sie przedewszystkim na regeneracji miesni [ cos w stylu konskiej dawki am. rozgałezionych] i ochrony stawów. Bo energie mozna zawsze sobie uzupelnic za pomoca proszkowanego carbo, lub najzwyklejszego banana po treningu.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Z tym bananem po treningu to nie do końca tak :)
Ale ogólnie racja
Pozdr

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
A co tam
Wiek 23 lata,
Obecnie trenuje MMA, wczesniej capoeira, krotkie epizody z innymi SW
Staz odliczajac przerwy okkolo 5 lat
Wczesniej stosowalem kreatyne, bialeczko, bcaa, z przed treningowych NO EXPLODE ktore odstawilem zwlasza ze wzgledu na pompe miesni

Wedlug mnie dobry suplement powinnien zabwierac w sobie skladniki ktore tracimy w czssie treningu, bardziej zalezy mi na regeneracji niz "dopalaczu"
Dobrze by bylo jakby nie zalegal w brzuchu i nie pompowal miesni ( przeszkadzaz zwlaszcza przy parterze)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55
1) Wiek - 29 lat
2) Jaki rodzaj sztuk walki trenujesz? - boks
3) Staż treningów w/w dyscypliny - 5 lat
4) Stosowane wcześniej preparaty - kofeina, bcaa, omega 3, witaminy i minerały, vitargo, stacki przed i potreningowe (oczywiście było tego więcej ale wymieniłem te które stosowałem najczęściej)

Brakuje produktu skierowanego głównie dla osób trenujących SW. Zazwyczaj trzeba było szukać czegoś co było przeznaczone dla bywalców siłowni i analizując skład wybierać taki produkt który okazywał się najbardziej przydatny. Innym wyjściem jest też "tworzenie stacka" z dostępnych już produktów. Wtedy trzeba łykać kilkanaście kapsułek przed/po treningu i popijać to jeszcze np vitargo. Mam nadzieję że firmy w końcu postarają się zaspokoić nie mały przecież rynek którym są osoby trenujące sporty walki i za jakiś czas będzie mieli w czym wybierać.

Przy większej ilości treningów w tygodniu (zdarzało się nawet 16) istotnym z mojego punktu widzenia byłby produkt który wspomagał by regenerację potreningową. Próbowałem kilku rzeczy i najlepiej mogę się wypowiedzieć o Olimpowskim Reanimatorze. Podobne produkty innych firm nie były aż tak skuteczne (całkiem niezły choć o wiele uboższym składzie jest 3R z FA).

Mój idealny produkt po treningowy powinien zawierać:
- witaminy i minerały w odpowiednich proporcjach
- bcaa
- glutaminę
- składniki chroniące stawy
- vitargo

Czasami bywają takie dni, że po pracy człowiek nie ma po prostu siły (bo chęci są zawsze) aby przyłożyć się do treningu. I czas spędzony na sali nie jest wykorzystany odpowiednio. Dlatego też dobrym produktem z mojego punktu widzenia były stack przedtreningowy który poprawiał by skupienie, pobudzał i opóźniał zmęczenie.

Mój idealny produkt przed treningowy powininen zawierać:
- kofeine
- beta alanine
- jabłczan cytruliny
- l-tyrozyne
- bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11362
1) 22 lat
2) Obecnie boks, wcześniej Tajski boks a zaczynałem od Taekwondo WTF
3) Boks trenuję przez stosunkowo krótki okres czasu - 2 miesiące
Przed boksem trenowałem Tajski boks około 2,5 roku, a zaczynałem za
dzieciaka od Taekwondo, 5-6 lat.

4) Tested Burner

Moim zdaniem na rynku brakuje suplementów bez Geranium, które daje "kopa" na chwilę, a 2 godziny później od wzięcia porcji człowiek czuje się wręcz tragicznie, wyczerpany, śpiący, nie mający ochoty na nic (wg moich doświadczeń)
Powinno się prowadzić suplement który da aktywnemu fizycznie człowiekowi energii, która będzie utrzymywała się na stałym poziomie, nie otumani go lecz doda sił do treningu oraz dostarczy niezbędnych aminokwasów rozgałęzionych chroniących przed katabolizmem.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9567
1. 16 LAT
2 boks
3. boks 2 lata
4. aminokwasy, odżywki białkowe, węglowodanowe, kreatyna, beta alanina, witaminy, preparaty na stawy, spalacze, różnorodne przedtrenngówki

Dobry produkt powinnien wspomagać forme, ale dbać o zdrowie zawodnika. Komplex na regeneacje ( hydrolizat wszystkich aminokwasów, z dużą ilośćia bcaa, beta alanina, mała porcjia argininy (2g), kreatyna (TCM), około 30gram węgli prostych)
Kompex na stawy (dobrze działające substancje, witaminy)
Myśle, że taki stak potreningu będzie bardzo dobry.

Zmieniony przez - paker95 w dniu 2011-12-20 06:55:37

Ja nie chce! Ja to zrobie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1372
1) 18lat
2) Karate BJJ
3) Karate 8 lat BJJ 2 lata
4) Bcaa , L-glutamine , Amino 1900
Myśle że odpowiedni produkt powinien łączyć Aminokwasy rozgałęzione w celu zapezpieczenia mięśni przed katabolizmem posiadać kompleks witamin i minerałów gdyż u osób ciężko trenujących wzrasta zapotrzebowanie na nie , musi dawać przysłowiowego "kopa" przed treningiem i pomagać regeneracje zaraz po :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Wystarczy,że odpowiecie na nasz apel - napiszesz czego brakuje (+ krótkie uzasadnienie) i wypełnicie krótką ankietę:
1) Wiek-19
2) Jaki rodzaj sztuk walki trenujesz? Judo Zapasy MMA
3) Staż treningów w/w dyscypliny? - około 6 lat
4) Stosowane wcześniej preparaty -jedynie bcaa i omega3,witaminki


Stąd nasze pytanie do WAS - czego WAM brakuje najbardziej w sklepie z suplementami? Jakiego produktu nie ma, a który uznalibyście za ważny, przydatny i istotny? Co zaspokoiłoby Wasze potrzeby i dlaczego?

Brakuje mi produktów specjalny dla sportowców sztuk walk , kompleksy przed i potreningowe bez stymulantów i innych bajerów. Prosty skład przed treningowy Beta alanina, kofeina , bcaa i troche minerałów raczej bez węgli. Nie każdy chce być spompowany na macie , np. na mnię mała porcja węgli ok ale jak przesadzę to jest problem z "pompą".
Także przydałby się produkt potreningowy węgle minerały witaminy i bcaa to co potrzeba w dobrych dawkach i miłej cenie nic nie trzeba więcej.

Rozkład treningów w tygodniu:
Poniedziałek JUDO
Wtorek JUDO/MMA
Środka Siłownia
Czwartek JUDO/MMA
Piątek Zapasy/Judo
Sobota Siłownia

Udzielam się także na BF Mój nick Spike
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Dziekujemy wszystkim za zgloszenia. Zwyciezcy zostana wkrotce wybrani a ich nicki podane w temacie.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowanie

Następny temat

FONFARA O KROK OD WALKI O PAS WBO!

WHEY premium