SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

[SPAM] Moja siłownia to nie karuzela fikcji, wchodzę na cykl, dziś podlegam abolicji.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1177263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 223 Napisanych postów 29473 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 151690
Pikaczumba
nie tanku.ty nie dałes sobie z głowy zrobic siano.poprostu zj**ałeś wszystko co tylko mozliwe było do zj**ania

Uwierz mi jest tego więcej

Ale tak mi kurfa pomogłes zią jak Cie potrzebowałem

Szkoda że wcześniej nie dała mi takiego wpyrdolu to bym sie ogarnął a teraz hoy mi po tym ze wiem co zyebalem ze wyciągnąłem wnioski jak jej nie ma i nie bedzie, bynajmniej dla mnie

Czytałem rozmowy na Wazzup nasze to jeszcze wrzesień przed jej przyjazdem odpisywała itd, tylko pokazujac mi jakim jestem idiota i ze nigdy sie nie zmienie itd, pare dni pozniej wrocila i odcinka, ciejswe czy kogos tan poznala na serio orzed powrotem czy tutaj po powrocie, czy chodzi o tych starych az tak ... jeden hoy gunwo moge, czas leci a ran nie blizni juz grudzien

Zmieniony przez - TanQer w dniu 2018-12-11 14:20:30

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 594 Napisanych postów 23109 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 106456
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 384 Napisanych postów 51423 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 192897
TanQer
Pikaczumba
nie tanku.ty nie dałes sobie z głowy zrobic siano.poprostu zj**ałeś wszystko co tylko mozliwe było do zj**ania

Ale tak mi kurfa pomogłes zią jak Cie potrzebowałem

Zmieniony przez - TanQer w dniu 2018-12-11 14:20:30

sam mi k***a pisałeś co ci mówiła zebyś nie odp*****lał jak ci da druga szanse.dała ci instrukcje obsługi krok po kroku.co masz robic a czego nie robic.sam pisałes ze czaisz baze i ze tego nie bedziesz robił i bedziesz robił tak jak ma być.to co do ch**a pana miałem tobie to rozpisac drukowanymi czy w piktogramach rozrysować?no ale jak ktos k***a nie rozumie słowa pisanego to potem takie kwiatki wychodzą.

doszedłes już do takiego levelu w byciu zj**em az szkoda mi sie jej zrobiło

twoje wypociny o niej maja tyle sensu ile rozmowa z jakimś sp******onym rurkowcem który trzyma torebke kolezance o relacjach damsko meskich

dłem ci mozliwośc zbudowania zamku.dałem ci materiały,narzędzia itd.ZBUDOWAŁES ZAMEK.a jak już był wykończony to go rozk***iłes i siedzisz teraz załamany no jak to sie stało

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 190 Napisanych postów 9938 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 148670
Pikaczumba

dłem ci mozliwośc zbudowania zamku.dałem ci materiały,narzędzia itd.ZBUDOWAŁES ZAMEK.a jak już był wykończony to go rozk***iłes i siedzisz teraz załamany no jak to sie stało

O kurfa genialnie napisane ale w sumie to racja, chcial laske to razem byli i zyli a nawet przeciez zamieszkali razem i mieli psa xD

Koniec juz byl dawno a ten dalej zyje rozmowami na komunikatorze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta