SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Żeby szybko robić masę, jedz parówki i kiełbasę [ SPAM}

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87994

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
namówiłem kolegę na przebranżowienie się i rozpoczęcie produkcji sprzętu treningowego, przy pomocy kilku osób stworzyliśmy kilka projektów. Wrzucę kilka fot jeśli możecie to napiszcię czy wygląda ok jakie kolory lepsze itp. Odrazu zaznaczam że nie jest to oferta sprzedaży bo na to jeszcze za wcześnie poza tym na pewno trzeba będzie wykupić jakąś reklame na sfd bo to chyba jeden z lepszych pomysłów na wbicie się w rynek, wszelkie sugestie mile widziane:)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
brakuje dzyndzli do wieszania nieuzywanego obciazenia, siedzenie na pierwszy rzut oka wyglada na niewygodne nie wiem czy nie powinno b byc pod kontem iinym niz prosty. Poddupek powinien miec mozliwosc regulowania wysokosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34999 Napisanych postów 89906 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940616
nawet nawet ale ta ławka jak dla mnie zbyt taka kwadratowa i zdecydowanie jak dla mnie to ten kolor czarny najbardziej pasuje do czerwonego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
jest regulacja wysokości i kąta pochylenia, obicie jest z trzech pianek o różnej grubości:) czarny jest ok tylko że jak tak pomaluje to będzie wyglądać jak kelton co do kwadratury ławki faktycznie masz racje trzeba będzie coś zmienić


Zmieniony przez - Dibo22 w dniu 2014-03-29 19:01:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
lestat1986
lodzianin1
nie wiem hm jakieś


I jak tam, czy za wczesnie na opinie. A cypek hm juz szedł?

Mi też butla deci hm lezy w domku


test na pewno działa bo czuć DD chyba też bo przeszedłem na tą i zostało mi może na 2-3 strzały a bark chodzi jak ta lala czyli działa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
lestat1986
brakuje dzyndzli do wieszania nieuzywanego obciazenia, siedzenie na pierwszy rzut oka wyglada na niewygodne nie wiem czy nie powinno b byc pod kontem iinym niz prosty. Poddupek powinien miec mozliwosc regulowania wysokosci


czemu wygląda na niewygodne? zrobić jakieś przeszycia na tapicerce czy bardziej ją wyprofilować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
Dibo solidnie to wygląda

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Uczulenie na propa

Następny temat

Zbyt niski Estrogen

WHEY premium