SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] System Protein 3,2kg

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1119 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38213
sprzedam system protein 3,2kg za 175 z holo
mam jedno pudło smak bananowy

cena 175zł z holo
159zl bez

+ koszty wysyłki

preferuje przez allegro

gg 3101316

Zmieniony przez - WojtekX w dniu 2008-01-11 14:39:58

Nie po to umieramy aby pyłem zostac, ale śmiac się i żyć ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1119 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38213
czacha niestety białko sprzedane bezczelowi



Zmieniony przez - WojtekX w dniu 2008-01-12 12:34:54

Nie po to umieramy aby pyłem zostac, ale śmiac się i żyć ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3584
do kiedy data ważności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1119 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38213
w poniedziałek odbieram z tym paczke z olimpa wiec dłuuuuuga

Nie po to umieramy aby pyłem zostac, ale śmiac się i żyć ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3584
jakbym był pewien że nie przyjdzie mi paczka którą zamówiłem gdy była ta promocja co drugi taki sam produkt za 10zł, to bym wziął ten sp80, ale nie wiem jeszcze do końca bo jak pisałem do nich wcześniej czy moje zamówienie będzie zrealizowane i czy mam wogóle czekać na paczke to napisał mi koleś żebym czekał a niby zamówienia miał być zrealizowane do 11 stycznia a mi nic nie przyszło i sam już nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1119 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38213
jak bedziesz wiedzial a bede mial jeszcze bialko to sie dogadamy :)

Nie po to umieramy aby pyłem zostac, ale śmiac się i żyć ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
flex55- czekaj przyjdzie ja dzisiaj dzonilem tam i troche sie powydzieralem na nich bo powiedzieli mi ze doperio dzisiaj wysla mi paczke z 23 grudnia ...bo nie nadarzaja wysylac paczek..lepiej zadzwon do nich i sie upomnij..


soryy ze wtrancam sie w temat..pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1119 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38213
luz

Nie po to umieramy aby pyłem zostac, ale śmiac się i żyć ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12138
mi już pszysłali ale jeszcze jedna paczka idzie
zadzwoń i się dowiec co i jak

pumping iron

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
qrde mi też jeszcze nie przysłali dużej paczki z FA, napisałem juz 2 maile troche sobie lecą z klijentami widze ...

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1119 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38213
panowie temat nie jest o FA tylko o sp 80 ;)

Nie po to umieramy aby pyłem zostac, ale śmiac się i żyć ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12869
Ja już o FA nic nie bedę mówił. Powiem tylko, że zamówiłem tam kupe towaru - samego biała 9kg - nawet wystawili mi netowy przelew do zapłaty - dobrze że go nie opłaciłem bo po 2 mailach bez odpowiedzi i 3 telefonach dowiedziałem się że: ,,mojego zamówienia nie ma w systemie". A co do białeczka tez bym był chętny. Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

K510i

Następny temat

Mala propozycja do szefostwa

WHEY premium