SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] Sprzedam sprzet: rack (klatka), wyciag, obciazenie + inne - Szczecin

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 390 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15203
Witam,

do sprzedania mam troche sprzetu. Po przeprowadzce do nowego miejsca sprzet lezy i sie kurzy, bo nie ma go gdzie trzymac, dlatego sprzedaje. Ze wzgledu na gabaryty tylko odbior osobisty w Szczecinie. Dodam, ze ceny do negocjacji w przypadku kupna kilku rzeczy. W przypadku, gdyby ktos chcial konkretne zdjecia, wymiary itp., to moge dorzucic wymagane info do tematu.

Kontakt mailowy marcinusssek[at]o2.pl lub priv

1. Rack (klatka) Marbo Semi Pro (chyba pierwszy ich model) z drazkiem i doczepianymi poreczami - 650zł

Spora klatka, swietna do przysiadow, wyciskania itp. Obciazenia max na pretach nie mierzylem, ale przy 160kg nie drgnelo. Wiem, ze inni kupcy testowali grubo ponad 200kg i nie bylo problemow z wyginaniem sie pretow. Bardzo dobre do cwiczenia samemu. Drazek przy nim jak to drazek, zwyczajny, raczej nie ma problemow. Unosil bez problemu 110kg+. Porecze sa doczepiane, mozna doczepic na roznych wysokosciach. Przykrecane sa na 4 sroby. Bez zadnych problemow wytrzymywaly 120kg+, uciagna bez problemu wiecej. Nosi standardowe slady uzytkowania (przetarcia farby itp.), nic nie jest poodginane czy poprzelamywane.








2. Wyciag Marbo Semi Pro do sciany - 120zł

Wyciag posiada dwa uchwyty: liny i dlugi drazek. Bylo na nim testowane max 70kg i szlo bez problemu. Wyciag jest gorny i dolny, co widac na zdjeciach. Dokrecony do sciany na 6 srob nawet nie drgnal. Farba jest troche poprzecierana, ale poza tym wszystko z nim w porzadku.







3. Hantle 2x20kg - 160zł

Hantle oryginalnie zakupione jako 2x10kg, ale w pozniejszym czasie dokupilem 4x5kg i w ten oto sposob powstaly hantle 2x20kg. Jedynym minusem tych 5kg dokupionych krazkow jest to, ze nie wchodza na sztange 28mm (z tego co pamietam, tez byla z marbo, 213cm szerokosci), reszta wchodzi bez problemy, tym brakuje moze milimetra, moze mniej, ale na moja nie wchodzily. Firma na obciazeniu to Activity Pro Fit. Hantle w bardzo dobrym stanie. Obciazenie przypadajace na jeden hantel: 0,75kgx2 + 1,25kgx2 + 2kgx2 + 5kgx2 + gryfik i zaciski.




4. Obciążenie zeliwne 2x15kg Stayer + 2x10kg Spokey + 2x5kg Stayer - 4zł za kg

Wszystkie wchodza bez problemu na sztangi fi28mm i na takich je uzywalem






5. Ławka do brzuszkow Thorn - 50zł

Standardowa lawka do brzuchow. Z tego co pamietam, to jest do okolo 120kg. Regulowana, moze byc skosna (2 albo 3 stopnie) lub pozioma. Zadziwiajaco stabilna. Rozne cuda na niej wyczynialem z dodatkowym obciazeniem i nigdy nie bylo momentu niepewnosci.




6. Worek bokserki (20kg) + uchwyt - 40zł

Worek jak worek, dodam, ze praktycznie nie byl uzywany, to kupilem, powisial moze z tydzien albo 2 i pozniej lezal w kacie. Raczej brak sladow uzytkowania.



Pozdrawiam
Marcin

Zmieniony przez - snowee w dniu 2014-08-02 12:30:33
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chętnie bym zakupił wyciąg, lecz raczej musiał byś wysłać :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 390 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15203
Na dniach postaram sie dowiedziec jakie bylyby koszty wysylki za calosc sprzetu i za poszczegolne elementy u kilku kurierow. Dam znac jak bede mial jakies szczegolowe informacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2890
Masz jeszcze do sprzedania klatke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja ponawiam pytanie o wyciąg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 390 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15203
Siema,nie wiem czemu, ale nie dostalem powiadomki PatrykKooksu z pytaniem z sierpnia... Wyciag i klatka jeszcze sa, sprzedane zostaly hantle i obciazenie. Lechu: Szczecin i okolice czy wysyłka?

Zmieniony przez - snowee w dniu 2014-10-01 09:23:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 629
Witam jestem zainteresowany wyciągiem jednak w gre wchodzi tylko wysylka która oczywiście w pełni pokryje czekam na info. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7875
masz jeszcze te maty gumowe co były na zdjęciu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2890
Okolice Warszawy. Jaki koszt wysylki? zrobilbys pare zdjec klatki w calosci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4045
Ja mógłbym kupić same poręcze w razie czego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3027
Jestem zainteresowany wyciągiem, w grę wchodzi wysyłka ;) proszę o szybką odpowiedź.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] Gain Bolic 6000 4kg - tanio

Następny temat

[K] kimono/gi

WHEY premium