SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] Koszulka Armani XL Nówka

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7140
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7140
Mój produkt jest oryginalny nie taki jak co niektórzy dawali na forum bo widziałem te koszulki ,sweterki itp. Nie musze jej sprzedawać po prostu dałem linka do aukcji bo akurat może sie ktos trafi. Może i sporo może i nie ,wiem że tutaj jest cieżko coś sprzedać drożej. Najwyżej będzie dalej sobie leżeć chyba że urosnę to sam będę chodził :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ty powazny jestes 200 zl za taka szmate rozciagnieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 354 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10783
anapolon89
ty powazny jestes 200 zl za taka szmate rozciagnieta
hahah dobre:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7140
rozciągnięty to chyba jestes Ty. I w ogole nie rozumiem takich ludzi którzy zawsze muszą dodać swoje pięć groszy chociaż i tak nie są zainteresowani kupnem a piszą tylko po to żeby sobie ponabijać komentarzy. pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pisze to co widze, kupiles na gabeciu kawalek szmaty za 2 zl na promocji i probujesz ja sprzedac za 200 zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7140
Nie bądź śmieszny proszę Cie... jeśli nie masz pojęcia na ten temat to się nie udzielaj bo Ci którzy wiedzą jak wygląda szmata a oryginalna koszulka Cie wyśmieją. I nie zaśmiecaj mi już tematu. Żegnam bez odbioru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 354 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10783
nie no za ta koszulke to ciezko bedize Ci dostac te Twoje 280 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1966
W takich wycierusach to strach na osiedle wyjść bo znajomi wyśmieją :) ale może znajdzie sie naiwniak Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7140
utopił byś sie w tych wycierusach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2543 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14764
Panowie wyżej nie plujcie sie bo chłopak sprzedaje koszulkę w dobrej CENIE:) Widać,że nie wiecie w jakiej cenie takowe chodzą... W promocji za koszulke GA sport code,płaciłem 329zł więc zupełnie nie rozumiem dlaczego wbijacie i się "wymądrzacie" że za drogo :)

Pozdrawiam

Trzeba trawę tyrać nosem,żeby zostac komandosem...

Systema Specnaz Training...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7140
uup
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[K] Sprzedam! 70kg obciążenia żeliwnego + Gryfy

Następny temat

[K] Kupię ławeczkę

WHEY premium