SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] Hi-Tec Nutrition - Whey Mass Builder - 3000g NOWY

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3161
Witam ,
Mam na sprzedaż Nowy nieotwierany gainer :
Hi-Tec Nutrition - Whey Mass Builder - 3000g ( Czekoladowy )

- Wysokokaloryczny kompleks węglowodanów
- Szybki przyrost masy ciała
- Wzbogacony glutaminą i aminokwasami o rozgałęzionych łańcuchach

Cena 80zł

No One Lives Forever

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1051 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5966
za taka cene na pewno nie sprzedasz Na allegro widzialem za 40 zl i nikt nie kupil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3161
Po 1. Normalnie kosztuje ponad 90zł
Po 2. Nie rozumiem takich ludzi jak ty ... To ja wystawiam produkt i ja ustalam cene a swoje przemyslenia zostaw dla siebie i mi nie spamuj , bo naprawde malo mnie to interesuje .
Po 3. Jest to cena wyjsciowa i wiadomo ze moze ulec jakims negocjacjom. I tak jak juz mowilem swoje przemyslenia zostawcie dla siebie , a poprosze tylko o posty co do kupna i tyle ...

Zmieniony przez - Steelseries90 w dniu 2013-10-30 13:30:52

No One Lives Forever

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7503
http://allegro.pl/hi-tec-whey-mass-builder-4-5kg-kreatyna-250g-gain-i3654392180.html

Tutaj ktoś będzie wolał dołożyc 20zł i będzie miał 4.5kg masówy , 250g kreatyny , shaker i próbki o darmowej wysyłce przy wpłacie na konto nie wspominając :) więc życzę powodzenia by to komuś sprzedać .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 580
nie będzie trzeba nawet dokładać bo 3 kg kosztuje 55 zł !!!

http://allegro.pl/hi-tec-whey-mass-builder-3000g-i3642671965.html

i to nie są żadne przemyślenia tylko ostrzeżenie przed naciągaczem jak ty !!

Zmieniony przez - onewayonelife w dniu 2013-10-31 18:11:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3161
JA tam patrzylem na cenie z SFD. I tak tez wystawilem nie chcesz nie kupuj , nie pisz ... Nie jestem zadnym naciagaczem bo nie ponawiam postow i nikogo nie namawiam do kupna. A wy to widze tacy cwani tam jestescie przed tym swoim komputerkiem .

No One Lives Forever

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7503
Ja cwaniakiem nie jestem.Ciężka sytuacja życiowa mnie zmusza , żeby szukać gdzie najtaniej i najlepiej , w tym przypadku naprawdę jest grubo nie opłacalne produkt , który chcesz sprzedać.Wiec życzę powodzenia :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[K] Koszulka Popek Monster "Plecy się same nie zrobią"

Następny temat

[K] Białko badz napalm - kupie

WHEY premium