SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] Fosfatydyloseryna - bloker kortyzolu + suplement na mózg

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 215
Witam
Mam do sprzedania świetny suplement do nauki i bardzo skuteczny bloker kortyzolu - fosfatydyloseryne. Co to jest, jak to działa, z czym to sie je można przeczytać tutaj: https://www.sfd.pl/Fosfatydyloseryna_phosphatidylserine__blokuje_kortyzol_i_działa_przeciwstresowo-t697499.html Posiadam jej 50 gram (50 000mg - 500 dawek). Mogę sprzedać całość albo w formie pakietów jeśli znajdzie się duża liczba chętnych. Cena to 5 zl za 1 gram (czyli za 10 dawek po 100mg jakie są w wielu produktach m.in w preparacie SESJA). Fosfatydyloseryna jest w formie proszku. Koszt przesyłki to 2 zł za list po przedpłacie na konto bądź 13 zł za paczkę pobraniową.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skąd pewność ze to nie wałek?
z jakiej firmy to masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 215
Fosfatydyloseryna z angielskiej firmy myprotein. Kupiłem opakowanie 100g ale połowe mam zamiar zachować dla siebie a reszte sprzedać. Jak będzie trzeba to mogę porobić i powrzucać na forum fotki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podaj gg / maila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 215
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] Kreatyna, Przedtreningówka, Spalacz i inne

Następny temat

[K] sprawdzony BLOKER KORTYZOLU !!

WHEY premium