SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] Ławeczka Tryton KELTON, modlitewnik, gryfy, drążek obciążenie, stojaki

temat działu:

Targowisko

Ilość wyświetleń tematu: 2834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15054
Za ok. 3-4 tygodni (póki co, jeszcze używam) będe miał do sprzedania wszystko co widoczne na zdjęciach, czyli:

Ławeczka Tryton Kelton ze skosem dodatnim i ujemnym. Ławeczka lekko poobijana, posiada kilka otarć (wszystkie widoczne na zdjęciach). Ganeralnie sprzęd był używany od ok. 2 lat przez osobnika (mnie) o wadze w porywach do 80kg +cieżar max 110kg - czyli nie jest jakoś mocno styrany. Widoczne na zdjęciach otarcia tapicerki to nie są dziury na wylot do samej pianki tylko zdarcia ten wierzchniej warstwy. Nie ma luzów, a nawet jakby się pojawiły to wystarczy dokręcić dwie śruby i po problemie. Ławeczka spokojnie jeszcze posłuży kilka jesli nie kilkanaście lat

Stojaki tak jak ławeczka, troche poobijane no i zdarty troche lakier na spodzie - ćwiczyłem w domu, nie w piwnicy, więc sprzęt był cały czas przestawiany Jednak na plus jest to, że nie był przechowywany w pomieszczeniu z wilgocią

Drążek z chwytami neutralnymi - klasycznie ma tam pare obić, ale już nie tyle jak ławeczka czy stojaki - wiadomo, wyciąg wisi, nikomu nie przeszkadza, więc nie ma sensu w niego uderzać. Jego główną wadą jest odklejająca się naklejka z logiem Kelton - taki niestety już dostałem

Modlitewnik używany sporadycznie więc stan taki jakby przed chwilą opuścił kuźnię Kelton'a, a tapicerka jakby dopiero co zdarta z bawoła afrykańskiego.

Obciążenie - czyste żeliwo, bez ściemy
2x20kg średnica wew. 29,5mm
2x10 kg średnica wew. 29,5mm
2x5kg Thorn średnica 28mm
4x5kg firmy Go ( ) średnica 30mm
2x5kg firmy nie wiem jakiej, średnica nie wiem jaka bo były nałożone na gryf i nie chciało mi się zdejmować - ale spodziewam się, że 28mm będzie
8x2,5kg Hop sport średnica 28,5mm
4x1,25kg Hop sport średnica 32mm
2x2kg Thorn średnica 29mm
2x1kg Thorn średnica 30mm

Gryfy
2x gryf krótki, dł. 40cm, długość części na ciężary 13cm, średnica 27,5mm
gryf 180cm średnica 25mm
gryf łamany 120cm chyba, średnica 25mm
gryf mocno łamany 120cm, średnica 25mm

do wszytskich gryfów są osobne zaciski (łącznie 10 zacisków)

Wolałbym sprzedać całość, chociaż wiem, że w tej konfiguracji może być ciężko. Najlepsza opcją byłby odbiór osobisty, chociaż wysyłka też wchodzi w grę. Możliwa sprzedać przez allegro. Tak jak zaznaczyłem na początku, sprzęt do sprzedania dopiero za 3-4 tygodnie, ale można zaklepać/kupić już teraz, a wyślę dopiero pod koniec września. Ceny podam wieczorem. Kontakt najlepiej na pv, albo w temacie. Więcej fotek mogę wysłać na maila. Pzdr

Zmieniony przez - mrCROSS w dniu 2014-08-29 16:04:19
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Póki co nie i w najbliższym czasie tez raczej nie. Jedynie przy odbiorze osobistym jakby ktoś brał większą ilość to coś moge spuścić lub dorzucić w gratisie. Ceny tak jak wyżej. Nie zależy mi na szybiej sprzedaży, sprzęt może stać u mnie nawet 10 lat, więc nie będe sprzedawał tego za grosze. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ławka+Stojaki+Modlitewnik 650zł
Drążek 130zł
Obciążenie 5zł/kg
Gryfy krótkie 20zł/szt.
Gryf lekko gięty/mocno gięty/prosty 50zł/szt.

+ ew. koszty wysyłki lub odbiór osobisty okolice Jeleniej Góry (dolnośląskie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 189
ile sam drazek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ceny podałem wyżej ;)

Drążek 130+kw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
xxx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10984 Napisanych postów 50435 Wiek 28 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57816
Haha kolego lepiej ogarnij ceny bo nic nie sprzedasz :P LEOON czy jakoś tak obciążenie po 4,5zł / kg sprzedaje od zaraz. NOWA ławka, stojaki oraz modlitewnik to koszt 649+ przesyłka o ile się nie myle..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ławka 420zł, stojaki 280zł, modlitewnik 90zł. Nie wiem jak Tobie, ale mi wychodzi ok. 800zł + wysyłka. 150zł taniej niż nowe to chyba sie opłaca. Ja wiem, że większość pewnie by chciała to za darmo dostać i jeszcze najlepiej, żeby im do domu przywieźć. Przeglądałem ceny na tablica.pl itd. i taniej raczej nie znajdziesz ( a nawet jak znajdziesz, to raczej tylko odbiór osobisty, więc jak nie mieszkasz blisko to, możesz co najwyżej na zdjęcia popatrzeć) ;) . Nie śpieszy mi się ze sprzedażą, a pół darmo tego nie zamierzam oddawać. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10984 Napisanych postów 50435 Wiek 28 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] OSTRZEŻENIE - Doktorek2ow

Następny temat

[S] Koszulki Lacoste, dystrybucja Francja

nutloveb