SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S/Z] GAINER ZA DYCHĘ - tylko odb. osobisty PRZYSUCHA

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Mam jedno kilogramowe opakowanie gainera Aminostar "Sweet Whey". Nieotwierane, data ważności do 12.2014r. Jak ktoś jest z okolic Przysuchy albo będzie przejeżdżał, to mogę sprzedać za 10zł lub wymienić za odrobinę jakichś innych supli.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7609
czemu wysyłka nie wchodzi w grę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
pewnie temu że będzie więcej warta niż sam produkt

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6748
ja jestem z okolic przysuchy , podaj nr tel to zadzwonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Koxpower doszła wiadomość? Bo coś mi szwankuje strona.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6748
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] Bezrękawnik Pit Bull

Następny temat

[S] Ławka hantle obciążenie i wiele innych przedmiotów !!!

WHEY premium