SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[P] Przedtreningówka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 503 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9798
Siemanko, właśnie jestem na masie, jaką przedtreningówke polecacie? Mam kreatyne od universala i od Trec'a CM3, 2 lata stazu prawie. Chce cos z pobudzeniem i dobra pompa, mogę na nią przeznaczyć do 110 zł. Wiem że to kwesita indywidualna, ale napsizcie jakie na was działały.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Szlachta , a kto szlachcie zabronii. doskonale o tym wiem ze potrzebny detoks ale cos sie zebrac nie moge, pociaglem tydzien i mialem dosc.


Zmieniony przez - Vaadeer w dniu 2014-09-14 08:38:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
na mnie działało jedynie meso z 1.3 ;p
bardzo dobrze pobudzał mnie spalacz VPX ultra hardcore, no ale to nie jest przetreningówka.

ponoć dedicated zbiera bardzo dobre opinie. ostatnio też ziomek był na siłowni po 2 porcjach tego supla i go roznosiło na lewo i prawo :)

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4517 Napisanych postów 35792 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263115
stojeden
na mnie działało jedynie meso z 1.3 ;p
bardzo dobrze pobudzał mnie spalacz VPX ultra hardcore, no ale to nie jest przetreningówka.

ponoć dedicated zbiera bardzo dobre opinie. ostatnio też ziomek był na siłowni po 2 porcjach tego supla i go roznosiło na lewo i prawo :)



Daruj sobie ... on ma 16 lat

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Wcześniej już coś brałeś czy to twój pierwszy cykl będzie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5721
kończę teraz conquera i jestem zadowolony , cały czas daje jedna miarkę z lekkim kopcem i jest dobre pobudzenie pompa tez dobra, jak zapodalem 2 miarki to bylo za duzo ,a wiec ekonomiczny , ale na pierwszy raz polecam cos co daje mniej po bani np juggernaut dobrze pompuje fajnie sie na nim cwiczy pobudza w sam raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
saw ci wystarczy, choc zadna przed treningowka nie jest ci niezbedna do prowadzenia treningow w tym wieku gdzie nie masz zadnych zajec wyczerpujacych fizycznie

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 162
ja jem obecnie psycho muscle junkie i chwale sobie, ale to z geranium i nie kazdemu pasuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Poleć mu lepiej kreskę w końcu ma już 16 lat i nic innego mu nie wystarczy...

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 162
haha faktycznie, sory nie zauwazylem. to arginine niech se kupi z kofeina co najwyzej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3902
saw/shock/iron pump/shotgun/aakg+kofa(albo kawa)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
RedWailer z Olympu ! Przeżartym receptorom jak np moje ten pre nie wiele da w kwesti pobudzenia, ale osobą młodym i świeżym które nie piły w życiu różnych dziwnych rzeczy będzie git. + Redwailer ma te swoje fosforany które dają taki efekt chęci , do robienia a nie typowo pobudzenia. Powinno być git jak na pierwszy raz, a smak lepszy niz SaW
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie z kreatyną + bcaa?

Następny temat

Suplementacja dla boksera.

WHEY premium