SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[K-1] Werren Stevelman - wywiad

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16650




Dopiero co walczyłeś w Japonii. Teraz znowu walczysz. Kiedy dostałeś ofertę tej walki?

Werren Stevelman: Jakiś tydzień temu

Dlaczego zdecydowałeś się walczyć?

Werren Stevelman: Ponieważ czuję się dobrze, jestem silny, po prostu chcę walczyć. Może również dlatego, że moja ostatnia walka, nie trwała zbyt długo. Czuję się na siłach podjąć to wyzwanie.

Nie masz żadnych urazów? Bo twój przeciwnik był dosyć agresywnym zawodnikiem?

Werren Stevelman: Trochę jestem poobijany, ale to nic poważnego.

Porozmawiajmy jeszcze o Twojej poprzedniej walce. Co myślisz o swoim występnie?

Werren Stevelman: W pierwszej rundzie byłem trochę spięty i statyczny. Byłem, po prostu dobry.

Wracając jeszcze do poprzedniej walki. Zakładając, że perfekcyjna walka to 100 punktów ile byś dał sobie punktów za tą walkę?

Werren Stevelman: 60-70

Jutro Twoim przeciwnikiem będzie Drago, który jest silnym zawodnikiem . Dla K-1 Max, walczył już kilka razy. Jakie dla Ciebie ma znaczenie to, że będziesz walczył z Drago? On również walczył w turnieju K-1 Max w Japonii, podobnie jak Ty.

Werren Stevelman: Drago jest wspaniałym zawodnikiem. Ma wspaniały rekord. Jest naprawdę dobry, bardzo silny, więc dam z siebie wszystko!

Co zamierzasz robić w trakcie walki z Drago?

Werren Stevelman: To co zamierzam robić to zdobywać punkty i walczyć dobrze

Porozmawiajmy o rozstawieniu par na najbliższym K-1 Max w Japonii. Wybrałeś walkę z Andy Sauwerem. Dlaczego akurat Andy? Przecież on jest mistrzem K-1 Max. Co myślałeś po podjęciu tej decyzji?

Werren Stevelman: Cóż, jeśli chcesz być najlepszy musisz walczyć z najlepszymi stąd moja decyzja. Strategia mojego trenera i menadżera zakładała właśnie taki wybór i taką taktykę.

Jaką masz strategie na walkę z Drago?

Werren Stevelman: Dużo ruchu, zarabiać punkty, prawe proste, podbródkowe.

Andy Sauwer może obserwować Twoją walkę z Drago poto aby ustalić strategię na walkę z Tobą. Co o tym sądzisz?

Werren Stevelman: Nie wiem. Ja tylko walczę, więc poczekamy i zobaczymy. Będę robił co do mnie należy.

Myślisz, że miałeś wystarczająco dużo czasu, żeby się przygotować? Jak powiedziałeś miałeś na to tylko tydzień.

Werren Stevelman: Cóż, faktycznie, czasu nie miałem dużo, ale czuję się naprawdę świetnie, więc nie ma problemu.

Więc co? KO?

Werren Stevelman: Nie liczę na KO. Wygram na punkty. Pomimo, że Drago to naprawdę wspaniały zawodnik. Ale kto wie, może zdarzy się KO?

Jaka jest twoja ulubiona technika?

Werren Stevelman: prawy prosty i lewy hak

Wszystkiego najlepszego i dziękuje za rozmowę.

Werren Stevelman: Dziękuje.

perfekttv.nazwa.pl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mauricio Shogun: Wand pokazał kim naprawde jest

Następny temat

Wygrana Grabowskiego na Fight Sensation part III

WHEY premium