SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[KONKURS] Przemiana Sylwetki 2012! Edycja III :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9252
A mnie interesuje podaz mlekabo troche ciezko mi sie bedzie z nim pozegnac ,szczegolnie ze mieszam go tylko z wheyem(300ml).W kawie mleko zastapilam tlusta kropla smietanki od tutejszych krow(Guernsey cows)!no i czy kawa jest OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225726
Kawa jest ok

Ponieważ "dodatek" jest roznie interpretowany, ustalamy konkretnie tą ilosc nabiału na max. 50g dziennie zarówno w pierwszych 4 tygodniach, jak i do końca trwania konkursu.

trapeziko z tego co pamiętam to z mlekiem musisz się zmieści w 50g ogólnie z całym nabiałem czy to będzie śmietanka czy mleko musisz się zmieścić w 50g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9252
No to klops:'-(trzeba bedzie zacisnac pasa!!!!Dzieki Ann
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moderatorzy zbiorą się jeszcze przed konkursem i przedyskutują kwestię mleka i sera Prawdopodobnie zniknie całkowicie "dodate"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
mam pytanie jak to jest z treingiem-czy zaczyna się nim cwiczyc dopiero pierwszego dnia konkursu? bo przeglądam dzienniki i widzę, że niektóre dziewczyny już się za niego biorą. a mi się wydawało(co jest dal mnie w pełni uzasandione), że pierwszy raz mamy go zorbic dopiero podczas konkursu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marta, a co z tą wieprzowiną? Pytałam, jak rozumieć jej sporadyczne spożycie - będzie np. jakiś limit tygodniowy w gramach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225726
aisha
mam pytanie jak to jest z treingiem-czy zaczyna się nim cwiczyc dopiero pierwszego dnia konkursu? bo przeglądam dzienniki i widzę, że niektóre dziewczyny już się za niego biorą. a mi się wydawało(co jest dal mnie w pełni uzasandione), że pierwszy raz mamy go zorbic dopiero podczas konkursu...

Maxy i trening wytrzymałościowy konkursowy który wykonuje się później na samym końcu jako porównanie można wykonać kilka dni wcześniej ale resztę treningów powinno rozpocząć się wraz z rozpoczęciem konkursu. ale masz na myśli cały trening ? czy tylko wytrzymałościówki konkursowe ?

MagdaK
Marta, a co z tą wieprzowiną? Pytałam, jak rozumieć jej sporadyczne spożycie - będzie np. jakiś limit tygodniowy w gramach?

Nigdy nie było stricte podane ile g danego rodzaju można zjeść w ciągu dnia czy tygodniu , po prostu żeby nie jeść codziennie

Zmieniony przez - Ann.. w dniu 2012-03-27 08:16:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
Martucca


n. dozwolone suplement : omega3/tran, whey, olej z wiesiołka, zielona herbata, L-karnityna, CLA, multiwitamina, ZMA i inne preparaty mineralne, zioła prozdrowotne




Czy arginina jest dozwolona? (aminokwasy nie zostały ujęte w notce, więc pytam)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Marta raczej nie pominęła innych dozwolonych suplementów

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Usunięty przez agak za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zbić mięśnie ud

Następny temat

marineira /akcja 40stka str.15

WHEY premium