SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[KONKURS] POKAŻ NAM GDZIE JEST Z TOBĄ UNS

temat działu:

UNS SUPPLEMENTS - firmowe forum marki UNS

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
Mamy dla Was kolejny KONKURS !! W zasadzie ponawiamy to co już było i liczymy na sporą aktywność.

Zadanie jest bardzo proste :) Należy wykonać zdjęcie gdzie macie ze sobą UNS'a :)
Może to być zdjęcie zrobione w górach, w pracy, na jachcie itp.

Najważniejsze jest, aby na zdjęciu był jakiś element związany z UNS. Suple, szejker, koszulka itp.

3 najciekawsze prace zostaną nagrodzone suplementami firmy UNS :)

Sposób w jaki wybierzemy najlepsze prace:

3 osoby z UNS typują 3 najlepsze prace i punktują je odpowiednio dla pierwszego miejsca 15 punktów, drugiego 10 punktów i trzeciego miejsca 5 punktów.

Z ekipy SFD głosują 4 osoby dokładnie na takiej samej zasadzie. Wszystkie punkty sumujemy i mamy zwycięzców.

Konkurs trwa do: 5..I.2015 r.

W tym temacie nie zadajemy pytań. Wszystkie prace zgłaszamy w odpowiedzi do tego postu.

Temat do zadawania pytań: https://www.sfd.pl/KONKURSY__PYTANIA,_SUGESTIE,_UWAGI-t1044974.html
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 128
chyba będę jako pierwszy :) UNS LOADER ze mną w warsztacie podczas spawania :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4510 Napisanych postów 35789 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263104
Gdzie jest ze mną UNS? Mimo, że torba treningowa wypchana sprzętem po brzegi, dla UNS zawsze znajdzie sie miejsce.
Najpierw w torbie, potem w szejkerze... razem pokonujemy nawet najcięższe sesje sparingowe



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38199
UNS wspiera mnie podczas sesji!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 263
Suplementy UNS czekają aż odpalę je przed ostrym treningiem! Później praca i nauka:) Jak widać mam pomocnika do mieszania supli ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 424
UNS wspiera mnie w każdym z podstawowych elementów pracy nad swoim ciałem tj. trening, dieta, regeneracja. Dobry i wystarczająco długi sen buduje moje ciało a marzenia senne o rozbudowanych mięśniach są dosadniejsze i bardziej realne gdy przed położeniem się do łóżka wkładam bluzkę Vae Victis !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5
Cały czas wychodzę z domu a tu UNS logo Z mojej chaty :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
UNS ze mną na sankach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 19 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 524
UNS (w zestawie z SFD) standardowo przed i po treningu. Na jedną i drugą nóżkę :)
- więc w bucie


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 646
UNS zemną na wyżynach ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 671 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6711
Tankujemy Golfika II aminokwasami UNS!


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW do oceny plan A

Następny temat

UNS WPC Econo

WHEY premium