SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[K] WYTRZYMAŁE rękawice na siłownię

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 95 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1539
Witam, tak jak w temacie - kupię w miarę wytrzymałe rękawicę na siłownie, takie co po paru treningach nie będą nadawać się do wyrzucenia.
Ostatnio miałem takie Olimpy

Wytrzymały kilka treningów, popękały po bokach, w palcach, "skóra" się przetarła. Kompletna lipa. Poszukuję czegoś solidnego, budżet jakim dysponuje to jakieś 80 - no max 100 zł. Co polecicie ?? może ktoś z Was handluje dobrymi rękawicami ??

Nikt nigdy nie osiągnął nic wspanialszego, oprócz tych, którzy ośmielili się wierzyć, że jest w ich wnętrzu coś, co przewyższa okoliczności

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 100
mam oryginalne skórzane LonsDale. użyte kilka razy
jak cos to pisz na email krzysztoffldmnn@gmail.com
dogadamy się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 95 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1539
zapomniałem dodać, muszą mieć ściągacz na nadgarstek i być naprawdę solidne

Zmieniony przez - Nakano w dniu 2012-03-31 16:47:59

Nikt nigdy nie osiągnął nic wspanialszego, oprócz tych, którzy ośmielili się wierzyć, że jest w ich wnętrzu coś, co przewyższa okoliczności

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1006
witam! mam ostatnia sztuke takich :
http://www.bodybuilding.com/store/bbcom/fitnessgloves.htm

cwicze juz rok i wytrzymuja ciezkie treningi

cena 40 zl +6 KW do negocjacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43831
Ja Ci mogę polecić producenta - firmę Schiek

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1664
a ja szczerze polecam naprawde dobre mam juz je chyba dobry rok i są naprawde mocne, prałem je pare razy i nawet sie nic nie pruje. rękawice są firmy TREC w Malborku dałem za nie 35 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1664
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki, patrze na te z firmy schiek, wyglądają solidnie, dobrze dopasowane, tylko cena troszkę zawyżona (tak mi się zdaję). Mój brat używa tych treców, w miarę dobre, tylko na tej siłce co chodzę zakupili nowy sprzęt i wszelakie chwyty w drążkach, hantlach, przy sztandze itp. są hardkorowo chropowate, tak że ćwicząc bez rękawic rękę można zedrzeć sobie do krwi xD. Także zwykłe (tanie) rękawice mocno się ścierają, rozdzierają (również te Treca, a te Olimpu co wstawiłem foto to już całkiem porażka). Ostatnio patrzyłem również te

Można je kupić za 45 zł, czytałem pozytywne opinie, co o nich sądzicie ? używa ktoś ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
mi sie wydaje, że jeśli te wszystkie drążki są super chropowate to jedynie skóra wchodzi w gre a tu widać jakby pianke bądz materiał chyba, że mi sie wydaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
"Bardzo wytrzymałe rękawice przeznaczone do najcięższych treningów i ćwiczeń. Wierzch został wykonany z najlepszej gatunkowo, wytrzymałej skóry. Spód wyłożony podwójną warstwą skóry w technologii Ergo Palm System. Solidne mocowanie stanowi bawełniany pas z rzepem." Tak podaje producent. Czy ktoś z Was korzystał z tych rękawic ?? a może polecicie jakieś inne ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Wiadomo, że producent zachwala swój produkt :D to np. pisze o rękawiczkach "TREC"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[K] SAW Trec i jabłczan

Następny temat

[S] Nokia 5310 100%sprawna komplet

Wheya