SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[K] VITARGO Z TRECA

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 363 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8856
J/W KUPIE VITARGO TREC, PISAC OFERTY PONIZEJ
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
Mam 42 saszetki po 50g Vitarade CL/EL (mieszane) z FA. Po 3zł puszczę i wysyłkę wezmę na siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 363 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8856
mialem to vitrde i jednak jestem bardiej przekonany do treca vitargo, dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
Jakbyś chciał to zabrać za 120zł już z wysyłką, jestem w temacie. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 363 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8856
jaka waga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
42 saszetki to wychodzi 2100g FA Vitarade i to podzielone w saszetkach (wygodniejsza forma). Pamiętaj, że wysyłka w takim przypadku to 10zł pewne, czym byś nie wysyłał.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] Odżywki po terminie

Następny temat

kurtka narciarska - firmowa iguana.

WHEY premium