Szacuny
13
Napisanych postów
1551
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
15054
Chodzi o to że chce kupić małą ilość więc nie opłaca mi sie kupić 1 opakowania za 30zł i płacić 10-15zł za wysyłkę. A nieraz ludzie kupią i im nie posmakuje i chcą sie tego pozbyc chociażby za te 20zł żeby choc troche cash sie zwrócił :]