SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[K] Nowy Samsung Galaxy S II

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2090
Kupię nowego SGS II.
GG: 7289495
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
witam , mam nowego samsunga s2 do sprzedania , nowy nie uzywany z papierami, gwarancja pudelko wszystko jak ze sklepu . jaka cene oferujesz ?

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2090
Ty sprzedajesz więc czekam na propozycję.
Posiada simlocka ? Co jest w zestawie ? Jaka data jest wbita w gwarancję ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
gwarancja podbita ok polowy kwietnia, tel jest z sieci play bez silmocka (chodzi we wszystkich sieciach )
w zestawie to co w sklepie pudelko, gwarancja , telefon, sluchawki , instrukcje itd . dodatkowo dorzucam protector na screen jeszcze w opakowaniu.

cena jaka mnie interesuje to 1200 w tym moje koszty wysylki . pzdr

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2090
Wchodzi w grę sprzedaż przez allegro ? Jaka mam gwarancję że telefon jest nówka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
wchodzi sprzedaz przez allegro jesli pokryjesz koszty, moge wyslac Ci paczka z mozliwoscia spr. Ja Ci to gwarantuje ze tel jest nowy nigdy nie uzywany , moge zrobic i podeslac zdj . mam nokie n8 i po prostu jej uzywam

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
strike5
wchodzi sprzedaz przez allegro jesli pokryjesz koszty, moge wyslac Ci paczka z mozliwoscia spr. Ja Ci to gwarantuje ze tel jest nowy nigdy nie uzywany , moge zrobic i podeslac zdj . mam nokie n8 i po prostu ja uzywam

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] Niemcy Portugalia

Następny temat

(s) Dla milosnikow sportow walki

Wiecej