SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[K] Czy gdzieś kupię taniej

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 375
Witam, na allegro znalazłem taką ofertę: http://allegro.pl/zestaw-sztanga-obciazenia-30-kg-gryf-prosty-180cm-i2953300538.html gryf 180cm + obciążenie 20kg (4x5kg) cena 100zł+40zł przesyłka, jest to dobra oferta i nie widziałem narazie tańszej, albo źle szukałem, jest gdzieś taniej ?

PS: Jeżeli jest to źły dział, proszę o przeniesienie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2282
Ja kupowałem sprzęt kilka miesięcy temu, długo szukałem i najtaniej wyszło u usera "split9", znajdź sobie na Allegro, bo linków chyba wklejać nie wolno. Bmxsport też mieli dobrą ofertę, ale jednak gorszą i nie chcieli też zejść z ceny przy większym zakupie. Natomiast split9 mieli trochę taniej, a jeszcze dogadałem się na transakcję poza Allegro, przez co dostałem dodatkowy rabat i w sumie przy zakupach rzędu 250zł wyszło mi jakieś 30zł taniej niż w bmxsport. Jeśli nie mają tego, co chcesz, wystawionego, to pytaj o dostępność, na pewno z tymi ludźmi da się dogadać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 194
Na allegro sprawdź użytkownika RB84. Obciążenia stalowe po 2,6 zł za 1kg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[K] Kupie BCAA

Następny temat

[K] Masówka

FAME