SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]amadi -"W pogoni za zdrową sylwetką"podsum/str.36,54

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Życzę siły i świadomości, że... Jesteś wyjątkowa.
Pamiętaj, że każda blizna ma swoją historię. Bądź ze swojej dumna. Zawsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Trzymam kciuki i jesteś zwycięzcą!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2292 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108610
Witam Drogie Ladies w tym szczególnym dniu .

Kochana Szefowo damy sobie radę nie bój nic .
Martucca dziękuję za piękne słowa.
porandojin, delfinka .

W telegraficznym skrócie : z wypiskami wracam po nowym roku. Mam również nadzieję ruszyć z treningiem dla początkujących. Myślę, że będzie to dobry pomysł, po takiej długiej przerwie .
p.s. Zrobiłam na święta uszka bezglutenowe, nie są może urokliwe , ale w smaku jak dla mnie dobre. Jak nie zapomnę, to zrobię zdjęcie i wrzucę .
******************************************************************

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

Życzę Wam Zdrowych, pogodnych, szczęśliwych Świąt oraz spełnienia marzeń w nadchodzącym 2014 r. Dziękuję, że do mnie zaglądacie i wspieracie na duchu. Oby przyszły rok był spokojniejszy .



**********************************************************************


Zmieniony przez - amadi w dniu 2014-01-03 16:41:37

"Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu".

Dziennik:
http://www.sfd.pl/[FIT]amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką_podsum/str.36,54_-t930827-s54.html

ART:
Dieta bez glutenu:
http://www.sfd.pl/Dieta_bez_glutenu__czyli_co_Ladies_powinna_wiedzieć.-t940054.html#post0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2292 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108610
Dziennik nieco inny od wszyskich - kontynuacja .



Witam wszyskich ponownie .
No to zaczynam .

p.s. Prowadzenie dziennika pomoże mi w przejrzysty sposób notować wszelkie zmiany mojego organizmu podczas odstawienia leku. Zresztą nie będzie to dla nikogo zaskoczeniem, że wolę mieć wszysko czarno na białym ... a poza tym, lubię czuć Wasz wnikliwy wzrok na mojej d..e .

Obli po stokroć dziękuję za rozkład i opiekę .


Plan na najbliższe miesiące:
- od jutra do 7 lutego będę prowadziła dziennik tzw. rozruchowy
- wypiski z miski od 7 stycznia
- od 7 lutego szpital
- ok. 15 lutego max 1 marca 2014 r. rozpoczynam ostateczny atak na moj tłuszcz czyli będę się odchudzała (w sumie żadna nowość ... na masę jeszcze przyjdzie czas ).

Planowana aktywność: w zależności od samopoczucia
- szybkie chodzenie w terenie
- orbitrek
- trucht/bieganie
- trening dla początkujących na piłce

Rozkład i miska:
- ok. 1300kal 70g B//70g T//100g WW (już czuję ten głód )
- dieta nadal bezglutenowa
- inne ew. atrakcje w trakcie

Leki
bezpośrednio po operacji przyjmowałam 100g Euthyroxu, poźniej 112g teraz 125g (od 7 stycznia do 6 lutego muszę całkowicie odstawić).


Uzupełniam pierwsze "treningi" po operacji:











dokładny dystans 8,28km / 174 kal /obciążenie zmienne

Samopoczucie:
Te spacery i orbitrek sprawiają mi jeszcze trudność, ale przypuszczam, że z dnia na dzień będzie lepiej .



Zmieniony przez - amadi w dniu 2014-01-03 17:44:06

"Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu".

Dziennik:
http://www.sfd.pl/[FIT]amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką_podsum/str.36,54_-t930827-s54.html

ART:
Dieta bez glutenu:
http://www.sfd.pl/Dieta_bez_glutenu__czyli_co_Ladies_powinna_wiedzieć.-t940054.html#post0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Również będę podglądać z ukrycia

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 795 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18368
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Witam, witam

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Następna z niedoczynnością

Następny temat

ktoś podpowie czy dieta o dietetyka jest ok?

WHEY premium