SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FAQ] TECHNIKALIA ĆWICZEŃ SIŁOWYCH

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 342915

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4087 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15081
Czytając po raz pierwszy ten faq nie wiedziałem ze jest tyle takich cennych rad. zmobilizowałem się i czytałem faq od deski do deski. na początku dużo rzeczy było nie jasnych dla mnie ale czytając dalej wszystko układało mi się w całość. Nie ma co ukrywać takiej kopalni wiedzy nigdy nie widziałem.
czytając strone po stronie widziałem ze robie dużo błędów w swoim planie treningowym co w przyszłości skończyć się mogło nie miłą kontuzją.
Ciesze się że w tym faqu padło trochę pytań o diete bo jak by nie ten faq popełniał bym cały czas te same błendy
Za to ci bardzo dziękuje
mam na dzieje ze nie długo się spotkamy tylko na innym forum.
pamiętaj o nas

Zmieniony przez - abs33 w dniu 2010-06-01 13:45:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2916
To co, mi też wypada coś napisać. Mimo tego, że udzielam się (jeśli można to tak nazwać) od bardzo niedawna to na forum goszcze już długo. Jak zobaczyłem twoje eksperymenty i co robiłeś w nich z ludźmi zacząłem śledzić każdą Twoją wypowiedź. Od tamtej pory mam lepsze rezultaty w ćwiczeniach i dowiedziałem się co to znaczy porządnie trenować. Cóż szkoda, że nas opuszcasz, może wpadłbyś kiedyś tutaj jako gość żeby pogadać na luzie, no i dozobaczenia na nowym forum. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1063
gdyby ktoś dysponował kopią stron z eksperymentami i chciał się podzielić. Byłbym wdzięczny bardzo mocno !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Cóż, mógłbym się podjąć, ale naprawdę wolałbym żeby to był kto inny
Powód? Szykuje się u mnie dosyć spory remont więc możliwe, że nie będę przesiadywał przed komputerem kilka dni/tygodni/może nawet miesięcy :/ Nawet teraz jeżeli jestem to głównie późnym wieczorem i nie każdego dnia. Ale jeżeli faktycznie nie znajdzie się ani jeden zdecydowany to - jako pomysłodawca - podejmę się tego.


Zmieniony przez - Gwjazdor w dniu 2010-06-02 02:56:30

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 586 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28134
Proponuje aby był to niwix jeśli oczywiście będzie chętny, jakoże ma on z pumą stały kontakt, każdy go zna i nie będzie z tym problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 671 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85330
Ja przyłąćzam sie do bipuk,jeżeli ktoś posiada eksperymenty też bym prosił o nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
brak mi czasu niestety na regularne śledzenie netu
własne wypiski wrzucam 1-2* week :(


ja się nei żegnam
Jak Włodek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Dobra, jako że nie widzę zdecydowanych, to jak powiedziałem - ja się tego podejmę.
Proszę zainteresowanych o podanie tutaj swoich adresów mailowych. Najlepiej właśnie tutaj, a nie wysyłać do mnie powiadomki - za duże ryzyko, że mi to umknie

No, chyba że ktoś już koniecznie chce zachować jakąś tam anonimowość - w takim wypadku niech wyśle mi powiadomkę. Jedna czy dwie nie powinny mi umknąć - ale ostrzegam, że dużo pewniej będzie pisać tutaj

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
[email protected]

Z góry dzięki za wszelkie info

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5844
[email protected]
j/w z góry dziękuję za informacje
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prosze o wycene

Następny temat

ławka z skosem ujemnym

WHEY premium