SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Dziennik treningowy] Palimy fat przy niedoczynność tarczycy.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11 Napisanych postów 310 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13091
Paatik
Mniejszy ciężar i więcej powtórzeń - spróbuj usiąść rownolegle do sztangi i przełożyć sobie góra nad kolanami dalszy koniec załadowanej sztangi. Ja tak dawałam radę robić z 60kg jak miałam małe 20 - to pewnie facet da radę tyle lub więcej.
Ale wygodne to nie było.
Ewentualnie GB z obciążeniem talerza lub dwóch - bez sztangi.

Dziękować, spróbuje się jakoś pogimnastykować i witaj w moich skromnych progach .

Od dziś zaczynam weekend.
Od rana jakiś taki przypływ energii miałem, co przełożyło się na dobry trening. Udało się po dwa ruchy więcej zrobić w każdym ćwiczeniu z ciężarem z zeszłego tygodnia, więc cieszy. Cardio oczywiście też zrobione.

Jutro cisnę protokół... Ile fabryka dała i zasłużony odpoczynek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 23153 Napisanych postów 16162 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 258275
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11 Napisanych postów 310 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13091
Hej :).

Małe podsumowanie weekendu i sprawdzanie wymiarów/wagi.

Waga/wymiary takie same jak w zeszły poniedziałek gdzie byłem ładnych parę godzin na czczo. Tj:
82,5kg / 84cm pas

Protokół w pt zrobiłem na maxa, tj:
13x 15sec/45 sec
40 min - biegu
13x 35sec/35 sec
To już dało w dupę, ale zdecydowanie lepiej mi się robiło po 4 dniach z rzędu siłki niż w środku tygodnia po bułgarach i przysiadach gobleta. Nogi nie były tak ciężkie.

Założenia na ten tydzień? Podkręcam śrubkę z cardio.
z 4x40 min zwiększam na 4x50 min + protokół na maxa. Nie ucinam kcal. Co myślicie?

Na weekendzie, micha trzymana. Chociaż jednego dnia trochę więcej zjadłem =/- 600 kcal.
Wrzucam parę fotek posiłków i małe pozowanie przed lustrem

Wypunktuję co jadłem:
Domowa pizza,
Ziemniaki + indyk
Ryż + baranina
Sernik na zimno, na erytrytolu. Galaretka z truskawek a spod to omlet. 250 kcal jedna porcja :).
Owsianka z truskawkami
Pomidorowa z makaronem
Makaron z filetem z kaczki + fasola/pieczarki
Jajocha z przepiórczych jaj + łosoś + bułki
Zapiekane owoce z kruszonką (mega sztos)
Naleśniki z twarogiem i erytryolem/truskawkami
I pewnie jeszcze coś o czym zapomniałem :).

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Tak jakby pozowanie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9596 Napisanych postów 154470 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1209045
wytnij dzungle, wbij w spodenki i mozna do modelingu%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja
Kontakt: FB https://www.facebook.com/TrenerMaciolek/
IG https://www.instagram.com/tomq.bb
e-mail: tomq-mag@o2.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Podpowiedziałbyś czy dobrze robię zwiększając tylko cardio bez ucinki kalorii, a nie o modelingu mi tu myślisz .
Pn i wtorek trening + cardio 50 min na 100 %.
Micha trzymana.
Dziś robiłem protokół i znów udało mi się o dwie rundy zrobić więcej niż w poprzednim tygodniu. Tj.:
15x 15s/45s (16 min całość)
cardio 40 min
15x 35s/35s
Zajazd kompletny, ale myśle czy może nie zwiększyć intensywności krótkich interwałów jak kondycyjnie daje radę? Na np. 20s/40s? (też 16 min całość).
Długie interwały bez zmian. Ktoś, coś :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9596 Napisanych postów 154470 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1209045
ale dalej chcesz jeszcze ciac?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja
Kontakt: FB https://www.facebook.com/TrenerMaciolek/
IG https://www.instagram.com/tomq.bb
e-mail: tomq-mag@o2.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Tak, do 80kg lub 82cm w pasie. Tak sobie postanowiłem :).
Aktualnie jest 82,5kg / 84cm, więc nie wiele zostało. Idealnie byłoby do 80 cm dociąć. Taka ładna równa liczba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ohp a push press

nutloveb