SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] GingerBee i popuri od spasionego bąka do zgrabnej pszółki

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 440 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6741
BPL-G
hahhaahah klasyka , zeręczyny kiedy słub, słub kiedy dzieci
a jak będzie dziecko to pytania kiedy następne. A jak bedzie następne i ta sama płeć np 2chłopców to będą mówic ze mogli by się postarać o dziewczynkę...a jak bedzie juz ta dziewczynka i 3 dzieci to będą mówić że patologia bo aż tyle dzieci haha.
1

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 134 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1298
Najpierw jego muszę wychować
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
LUCY-BELLA
BPL-G
hahhaahah klasyka , zeręczyny kiedy słub, słub kiedy dzieci
a jak będzie dziecko to pytania kiedy następne. A jak bedzie następne i ta sama płeć np 2chłopców to będą mówic ze mogli by się postarać o dziewczynkę...a jak bedzie juz ta dziewczynka i 3 dzieci to będą mówić że patologia bo aż tyle dzieci haha.


a przy obecnych programach socjalnych nacisk na kolejne może być jeszcze większy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12021 Napisanych postów 160360 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234141
GingerBee
Najpierw jego muszę wychować


No tak%) trzeba go przeprogramowac na tryb mąż
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
i Ty przeciwko niemu ? właśnie nie można tego zrobić to jest kastracja mężczyzny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12021 Napisanych postów 160360 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234141
To jest droga bez powrotu. Trzeba było wcześniej myśleć %)
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 134 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1298
CZWARTEK- NIEDZIELA

Praca wre. Uświadomiłam sobie, że ciągle narzekam, jak typowy Janusz, jak to mi nie jest ciężko i jak bardzo jestem styrana, ale jeśli nawet mój mąż przyznaje, że mam dużo pracy, to uwierzcie- mam. Ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie siebie w niczym innym. Jestem stworzona do zapi*rdzielania między ulami, amen. W czwartek wybujałam się na trening, wleciały trxy, nadal ledwo chodzę. Była też ukochana owsianka, ale ostatnio żrę jak świnia, na akord, wpadam w lodówkę i tylko światło błyska, aż sąsiedzi okna zamykają, bo myślą że burza. Dziś mieliśmy wycieczkę pszczelarzy z zaprzyjaźnionego koła w Piasecznie, więc obżarłam się parówek z wody, za co bardzo się wstydzę.

No i dziś dowiedziałam się na fejsbuku, że moja koszulka obraża uczucia religijne i mój post na jednej z grup zostaje odrzucony. Pozostaję w szoku. Jakoś ewidentne uchybienia różnych instytcji nie obrażają niczyich uczuć… Niesmak. Koszulka może i jest ‘kontrowersyjna’ ale litości, to Freddie!!

https://www.facebook.com/Ruda-recenzuje-2169243599996724/









Mężomlet:


Kaczka po jakiemuś zagranicznemu. Zjadł Krystian generalnie, bo ja ze wsi jestem i krwiste mięso to nie dla mnie:


Pyrki z jajcynami:


Placek. Mąż zamówił. On się zna. Jest fit.


Burgery. Ja robiłam. Żeby nie było, że jestem jakąś podłą żoną.




Kluska na sznurku. Trening z masą własnego ciała, do tego z taką masą… No moje drugie imię to zakwas.








- Odpormax (czosnek, olej z wątroby rekin, witamina D)
- biotebal
- białko Whey Delicious All Nutrition
- kreatyna
- coleus forskohlii
- green tea
- bacopa monieri
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 134 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1298
Ja generalnie uważam, że źle ze mną nie ma. Kupiłam mu ekspres do kawy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12021 Napisanych postów 160360 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234141
nie ma nic wazniejszego w zyciu jak wykonywnaie pracy, ktora daje nam satysfakcje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja

Następny temat

[Dziennik treningowy] Lucy-Bella

WHEY premium