SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Dywizjon M]Ann/ DT str 33

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 74614

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225721
01.09.2012


Trening

Piramidka 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 powtórzeń następujących ćwiczeń:
- air squat
- burpees
- sit up
- wznosy z opadu
- podciąganie
- pompka
- wioślarz - 1000m;900m aż do 100m

czas:52:11 min

Istna męczarnia. o dziwo czas poprawiony o 8 min . Ale szczerze to dla mnie jest to podejrzane , co prawda robiłam jak najszybciej ale aż taka różnica? hm Muszę przyjrzeć się stoperowi- dawno nie używałam i możliwe ,że baterie się wyczerpały i oszukuje.


Micha
1. omlet, brzoskwinia, 2 śliwki , kilka malin
2. omlet, kawałek kurczaka, brzoskwinia, 2 śliwki
3. tuńczyk , masło migdałowe
4. bigos na festynie + po powrocie łyżeczka masła migdałowego
+ warzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225721
PODSUMOWANIE

TRENING
Początkowo wykonywałam 2xFBW , 2xcrossfit + sporadycznie bieganie jako 5 dzień.Od końca lipca zmieniłam plan na 2xFBW , 3xbieganie(chociaż często wypadało mi 2x bieganie) + 1xcrossfit. Były dni kiedy wykonywałam w dzień biegania wieczorne treningi z kettlą.

Wykonywałam 4 różne treningi crossfit - czasowo wyglądało to następująco.








tutaj podejrzany czas tego dzisiejszego treningu



Bieg :
Może dla kogoś moje tempo jest jak dla emerytów. Ale ja jestem zadowolona . Nigdy nie biegałam regularnie. Bieganie zaczęło sprawiać mi frajdę oraz sama widzę poprawę w kondycji.


DIETA
Miska nie liczona, jadłam intuicyjnie. Czasem wpadało więcej węgli , a czasem tłuszczy. Wszystko zależne od ochoty.
Jako węgle wpadały owoce , kilka razy (2?) był ryż.
Jadłam czysto . Jedynie dzisiaj wpadł bigos pod czas festynu


FORMA
Moim nadrzędnym celem jest poprawa kondycji. Nie skupiałam się nad poprawą wyglądu.

zdjęcia robiłam na szybko bo z racji remontu cały czas robotnicy przebywają. niestety nie przeglądałam od razu zdjęć i nie zauważyłam jak słońce prześwietliło mi zdjęcia. Są bardzo kiepskiej jakości. Tyłu nie wklejam bo tam to już w ogóle nic nie widać. zdjęcia nie są robione na czczo.
"normalne" zdjęcia wkleję pod koniec września.





Co dalej ?
Będę kontynuować plan : FBW , treningi crossfit i bieganie.
Od połowy września zacznę również uczęszczać na siłowni na uczelni aby potrenować na wioślarzu. A i pod koniec września planuje start w biegu


Zmieniony przez - Ann.. w dniu 2012-09-01 22:39:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
bigos na festynie

posiłek anaboliczny


a co do fot, fajnie to wygląda
kurde klaty nie katujesz a piersiowe masz lepsze ode mnie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mhmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54638
Po czasach widać, że cel poprawy kondycji realizujesz

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale bice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225721
Lucyferka a no na klatę to tylko pompki ale i tak mi pomału zanika. Ale przynajmniej jak uderzę wioślarzem to mniej boli

Marta

Lejjla bieganie dużo pomaga, ciekawa jestem końcowego efektu czyli zawody wioślarza.

Dontknow ee zdjecie robione z bliska, pada światło. bice nie są duże. wkleję w weekend zdjęcie robione dalej w normalnym świetle to zobaczysz , że to tylko takie złudzenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Progress w WODach jest, oby tak dalej. Powodzenia w dalszych zmaganiach.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Byście se z Saidką wspólne foty mogły pstrykać

Łapa konkret, klata też, kondycja in plus - zayebiście

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 64241
gratuluję a efekt uboczny, w postaci świetnego wyglądu jest i tak

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia

Następny temat

dieta redukcyjna , proszę o sprawdzenie i pomoc :)

WHEY premium