SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DywizjonM]Chuda/No i jest forma na lato %-)/Podsumowanie roku str. 31

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43932

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 769 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32673
O jacie akurat sobie wczoraj zablokowałam forum żeby się przy pracy nie rozpraszać a tu takie rzeczy
Yyy om nie wiem co powiedzieć, dziękuję mam nadzieję, że mnie nikt nie pozna
Ja newsletter dostałam od tajemniczego Wojtka SFD ale nie miałam czasu przeczytać

edit o kurde przeca wypiska to nie tu


Zmieniony przez - chuda w dniu 2013-04-12 06:08:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 146
powiem tylko WOW! Jestem na początku drogi i daleko daleko mi nawet do Twojej sylwetki wyjściowej! ale jeśli kiedykolwiek będę mieć taki tyłek!!! Wow.... mało elokwentnie, ale co tu powiedzieć jak szczęka przy podłodze?? :) Pięknie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
wszyscy dostają maila, tylko nie ja, ja tyż chcę

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miałaś dobry punkt wyjścia i pewnie jesteś ektomorfikiem? szacun dla Ciebie za niektóre składniki diety: masła klarowane, śmietana albo śledź nie przeszły by mi przez gardło ;] bardzo ładna zmiana- delikatna, ale widoczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
xfit
szacun dla Ciebie za niektóre składniki diety: masła klarowane, śmietana albo śledź nie przeszły by mi przez gardło ;]

Niby dlaczego?

W takim razie szacunek dla wszystkich Lejdis.

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co to jest ektomorfik?




Można mieć najwspanialszy punkt wyjścia, ale jak się d.py w troki nie zbierze, to się będzie wyglądało jak rozlazła meduza W skrócie: nie do końca rozumiem ten komentarz.

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-04-12 16:24:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 769 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32673
aż poczytałam o tym ektomorfiku, znaczy chyba chodzi o to, że mam szybką przemianę materii i ciężko nabieram masy?? ja wiem czy tak jest, jak żrę i nie ćwiczę to tłuszczu nabieram zwłaszcza na dole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
xfit
;] bardzo ładna zmiana- delikatna, ale widoczna


No ,klucilabym sie z Toba ,czy ta zmiana jest taka delikatna .Tak uniesc duuupala to trzeba miszcza
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nie mogę schudnąć-prośba o weryfikację diety!!!

Następny temat

nie mogę schudnąć-prośba o weryfikację diety i treningu!!!

WHEY premium