SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DZIENNIK] staranny

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1246 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36395
Witam, po dosyć długim okresie nietrenowania przyszedł czas aby coś z sobą zrobić :> Na siłownię uczęszczać już nie będę, za to będę trenować w powiedzmy to "domowych" warunkach. Nieopodal domu mam park, w którym jest mini siłownia. Znajduje się tam drążek, uchwyty do dipsów, maszyny do wyciskań, maszyna do ściągań itp. do tego w niektóre dni będę trenować w domu klasycznymi metodami. Mój trening nie będzie sztywny ani nie będzie podzielony na poszczególne partie; będę ćwiczyć czymś na zasadzie FBW lub obwodami, zazwyczaj będzie to spontaniczne. Będę też biegać aby nabrać trochę kondycji oraz ogólnej sprawności fizycznej. Zawsze po treningu rozciągam się. Nie prowadzę specjalnej diety, staram się po prostu dostarczyć dużo kcal (będę celować codziennie w 3000kcal) aby trochę zwiększyć masę gdyż jestem szczupły. Trochę o mnie:

Wiek: 19
Wzrost: 184
Waga: 65kg

Fotki wstawię z czasem, pozdrawiam i liczę że dziennik będzie się miło czytać :)


Zmieniony przez - staranny w dniu 2013-08-17 17:51:21
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1246 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36395
Treningi zaczynam od poniedziałku.
Wczorajsza micha:
Chleb pszenny ~150g + twaróg
Ziemniaki ~500g + łopatka ~200g
Mąka typ 550 ~200g + ser + salami + oliwa z oliwek (pizza)
Kabanosy ~150g
+ warzywa i jakieś owoce
Suma około 2700kcal, może wpadło coś jeszcze o czym nie pamiętam :D

Aha, i dwa kawałki ciasta więc pewnie ponad 3k wyleciałem

Zmieniony przez - staranny w dniu 2013-08-18 16:01:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
65 kg przy 184 cm wzrostu ? Koniecznie zwiększ mase :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Takie ćwiczenie na spontanie nie ma sensu. Chyba że będziesz ćwiczył po 3h dziennie i nastawisz się na gimnastykę. W innym wypadku, efektów sylwetkowych nie będzie.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do sprawdzenia

Następny temat

Trening w domu

WHEY premium