SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] liona

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 115882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404456
Działamy, działamy. Tylko trochę się boje jak to będzie wyglądać w kwestii filmików - muszę chyba zacząć nagrywać całe treningi i nauczyć się z nich wycinać co wartościowe. Teraz na tych zajęciach w tygdniu co będę chodzić to jest w ogóle zakaz używania telefonów.


Zmieniony przez - liona w dniu 1/9/2018 2:19:25 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404456
Nie mam niestety ostatnio za dużo czasu na treningi, trochę mnie to boli, ale nic nie zrobię - cierpi na tym siłownia na której już dość długo nie byłam. W tym tygodniu mam szansę na trening w piątek - stretching, exotic, a w sobotę regularny poranny trening 2 rurki, 1h stretchingu, a później warsztaty exotickowe 4,5h mam nadzieję że przeżyję. W niedzielę wyjeżdzam i wrócę dopiero w środę.

Mam za to co nieco dla was (obiecuję poprawę jakości filmików i fotek w przyszłości chociaż nie wiem jeszcze jak to ogarnę)

Zeskoczki z shoulder mounta - muszę dołożyć jeszcze na koniec zeskok na ziemię.




Pierwsze próby opuszczania się z iguany - chciałabym docelowo opuszczać się do poziomu i podnosić z powrotem ale jeszcze daleka droga do tego.




Obecny stan zaawansowania szpagatowo sznurkowewgo. Bedę co jakiś czas robić foty i sprawdzac progress.











Zmieniony przez - liona w dniu 1/15/2018 11:40:28 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 36017 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679654
O kurcze - nieźle. ja bym spadł jak kamień na bank - albo połamał rurę

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12961 Napisanych postów 20721 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607700
Fajne te filmy, strasznie mi się pole dance podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404456
Dzięki Night więcej wiary w siebie Połamanej rury jeszcze nie widziałam, ale potrafią się przewrócić jak są źle zamontowane.
Viki jak już pisałam polecam spróbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591095
Wrzucaj wrzucaj. Oglądam takie zdjęcia i filmiki z tęsknotą :D Zwłaszcza, że to już fajny poziom to wpisuje się w tematykę sportową forum :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 36017 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679654
No właśnie fajnie by było tu zrobić teki zakątek dla pań trenujących pole dance - niestety ja się na tym ni w ząb nie znam i nie będę udawał że jest inaczej. Gdybyście chciały się podzielić jakimiś poradami w tej materii to zachęcam. Sam bardzo chętnie poczytam bo dla mnie to "ziemia nieznana" i bym się chętnie dokształcił chociaż do jakichś podstaw.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
uu ładnie :) to ja takich rzeczy jeszcze nie umiem. ostatnio miałam przyjemnosc brac udzial w warsztatach z PD i kazano mi tam robic takie figury ze o mamo, sama bym w nie nie weszla, ale z pomoca jakos sie udalo. najtrudniej bylo mi zapamietac gdzie ktora konczyne przelozyc zeby sie w koncu usadowic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591095
A ja miałam zawsze problem z przełożeniem tego co ktoś pokazuje na swoje ciało- która ręka, która noga... Czasem prosiłam, żeby podejść i poprowadzić mi kończyny :P A potem już szło :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
ja też właśnie potrzebuję żeby mnie ktoś poprowadził, wtedy ciało zapamięta. czasami wystarczy, że ktoś mi pokaże, ale to zależy od figury. generalnie dużo frajdy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobrać odżywki

Następny temat

Redukcja bez efektów - dlaczego?

WHEY premium