SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Kacper95 Vs Czesiek 43 W pogoni za hardkorową masą str 68 foty

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53967

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj będzie wp******...

Dobra panowie, takie szybciutkie sprostowanie.

Przepraszam wszystkich za brak jakichkolwiek wpisek, od (chyba) tygodnia nie miałem dostępu do komputera i nie chcę się tłumaczyć dla czego. ;/
Przez ostatni tydzień trenowałem, tylko z dietą nieco kłopotu brak wystarczającej ilości zdrowego jedzenia, starałem się jeść jak najwięcej, ale i tak nie wiem czy poszło te 4000kcal.
Co do treningu, szedł bardzo dobrze, ale przy unoszeniu tależa przed siebie znów wyskoczył ten ból (jak się domyślam nerwoból). Mimo wszystko nie przeszkadzało to w większości ćwiczeń, zauważyłem, że ból się nasila przy większej pracy prostownika pleców, więc niestety odstawiłem ćwiczenia ud. W tym tygodniu jeszcze odstawię te nogi i ćwiczenia angażujące prostowniki. Ale w następnym już mam nadzieję wszystko będzie ok.


Od razu uprzedzam, dziś nie będzie wpiski, bo znajomy kończy właśnie 18lat, a że jest chory to wpadłem do niego z wizytą no i jakoś tak samo wyszło wiecie co...


Jeszcze raz wszystkich za brak wpisek, bo obiecałem, że będę je dawał systematycznie. Teraz to sprostuję, nie zawsze będę dawał, bo nie zawsze będę mógł, ale będą bardzo często ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2231
Powrócił :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42751
Mamy nadzieje że to prawda z systematycznymi wypiskami , jesteś jak duch znikasz i powracasz . Wracajszybko do zrowia bo trzeba zap*****lać!

Dzień 111 MASA - Wczoraj:

Byłem padnięty i poszedłem spać coś po 22 , diet nie była trzyma bo nie było żarłą wpadło jakieś 2000+ kcal Suplementacja jak zawsze . Dzisiaj będzie normalna wypiska

Zmieniony przez - kacper95 w dniu 2014-01-16 15:54:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fin widze, że zna sie na ludziach
Kacper postaram się :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzień 1/349

No tu sie w liczeniu trochę zmieniło, ale dla mnie to ma większy sens. Za 349dni (ok. 1 stycznia) chce skończyć masę i moim celem jest zdobycie jak największej masy mięśniowej do tego czasu. Dziś jest 1/349 dzień.

Nie pamiętam kg w treningu i ilości powtórzeń ;/ Trening klatki bardziej przestawiam na rozciąganie (mam drugi plan który robię na zmianę, tam same rozciągające). Myślę nad wywaleniem WL bo w sumie to robię je tylko by co 2tyg robić progres na sile (wiem wiem, głupie, ale trzeba podbudować ego )

Trening
Wyciskanie na płaskiej 3s
Wyciskanie hantli na skosie dolnym 2s
Rozpiętki 3s
Przenoszenie hantli w poprzek ławki 2s

Wyciskanie hantli nad głowę 4s
Unoszenie hantli nad głowę (ćwiczenie z WK nie wiem jak sie nazywa, ale dobrze czuję barki ;)) 3s

Pompki na poręczach 3s


Dieta
No niestety tu nadal jem co mogę, w sumie to jescze muszę zjeść sporo, żeby chociaż zapotrzebowanie przekroczyć, no będę próbował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42751
Jak nie pamiętasz ciężarów to zapisuj i tyle ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42751
Dzień 112 MASA

Ostatnio widze że większy ruch w dzienniku mam nadzieje że jak Czesiu będzie dawać więcej wypisek to będzie jeszcze więcej ludzi tu zaglądać

W przyszłym tygodniu wolne mam od szkoły więc jeśli wylecze sie z kontuzji to będzie hardkorowy trening

Regeneracja:

9 Godzin

Domsy:

O dziwo na łydkach straszne domsy a robiłem je bez obciążenia i połowe serii co zwykle , za to wiecej powtórzeń może dlatego tak zareagowały .

Trening: Czworogłowe

Trening poszedł dobrze jestem zadowolony


1.Wypychanie nóg na suwnicy:

12 x 70kg / 12 x 80kg / 12 x 90kg / 10 x 100kg / 10 x 110kg

2.Prostowanie nóg w siadzie:

12 x 30kg / 12 x 35kg / 12 x 40kg / 12 x 45kg / 12 x 50kg

3.Syzyfki:

10 x / 10 x / 10 x / 10 x

Suplementacja:

Wit C + Cynk
2 x Zma
5g Kreatyna

Dieta:









Zmieniony przez - kacper95 w dniu 2014-01-16 22:47:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Słonecznik i orzechy laskowe - bardzo kiepskie źródła tłuszczów :)

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42751
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[DT] Mati1997

Następny temat

[DT] Rumcajs podsumowanie redukcji 2015 str 291

WHEY premium