SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Dream - syn marnotrawny

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 56260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78909
szczerze? też mi się tak wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78909
pilkaPN
ja obstawiam że po 11 października w tym samym miesiącu jeszcze wpadnie taki dzień, później 1 listopada, a później do świąt jeszcze ze 3 razy. Weź sobie odśwież fotki jak wyglądałeś zanim wszedłeś na swoją pierwszą w życiu zdrową dietę.


ale w jakim celu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Pilka mnie się wydaje, że Dreamowi tak dobrze z tymi cheatami i on tego nie chce zmieniać, bo sam pisał, że siła rośnie, wytrzymałość rośnie, sylwetka się poprawia, same plusy :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42734
Czesiek43
Iness
w sensie jaki rekord?
i nie dzisiaj, ogólem sie pytam co ty w ogóle robisz, mase, redukcje, czy nie bawisz się już w kulturystykę czy hę



Dream jest, fighterem, piłkarzem, kulturystą, biegaczem...


No ja też obstawiam, że wpadnie jeszcze z 10 cheatów to min. :D


18 jest pełno a jak nie to urodziny a jak nie ma okazji to akurat był na mieście i mcdonald zapraszał go do środka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78909
05.10.2014

Dzisiaj cały dzień mnie kusiło cheatowanie, ale ostatecznie się powstrzymałem - so proud A powinienem się w sumie wyszaleć do końca tego tygodnia, bo mam nadzieję od 13 października do 24 grudnia nic nie cheatować (no uważajcie, bo mi się uda )
Tak czy tak, mam straszny cheatowy niedosyt i chyba pójdę oj**ać całą czekoladę

Treningu brak. Poszedłem na orlik i po raz 4 z rzędu nic nie grałem. 20 minut jadę na ten orlik, bo 15 osób się deklaruje, żę będzie na 100% i nie ma bata, żę nie. I jak przyjeżdżam, to albo orlik zamknięty bo babce, której za to płacą nie chciało się przyjsć, albo jest 5 osób i można zagrać co najwyżej W TYSIONCA

Dieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O ułożyłem rymowankę:

Dream, Dream
ty grubasie

koniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Mi by było szkoda zdrowia. Ja nawet jak robię sobie off od prowadzenia diety to poza pewne ramy zdrowego odżywiania nie wychodzę.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78909
ja niestety mam coś takiego, że wiem, że taki 1 dzień niewiele zmienia, nie widzę negatywnych skutków itp. Może gdyby organizm działał tak, że po takim cheat dayu byłbym ulanym świniakiem, to bym nie cheatował... ale niestety, na najbliższym treningu znowu mam progres siłowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
J.W

ja mam pytanie jedno, zasadnicze
czemu jak masz czystą miskę to jesz tak mało ? 2500 kcal ? nie możesz jeść chociaż tych 3000, przecież dużo tyrasz
z tego może wynikać chęć na cheaty, bo ciągle na deficycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
On do tych 2600 nie dolicza dodatków w postaci wiórków itp. z tego, co kojarzę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

IF kozo

Wiecej