SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT]Tata - Jak feniks z popiołów...

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
MłodyTatus
to ja przy Was jestem zielony! Pierwszy CYKL :D jak to brzmi :D


już dawno tego określenia nie słyszałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
to czas zejsc kilka dzialow nizej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 249 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 24860
haha, dość popularny zwrot w tamtejszej krainie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
TomQ-MAG
to czas zejsc kilka dzialow nizej


hahahahah
zostane jednak tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 249 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 24860
Wesołych Świąt!

Wesołych świąt, szczęścia, zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia! Bo zdrówko jest najważniejsze i też ono jest powodem braku wpisek w ostatnim czasie.

Wracam do żywych, tegoroczne święta były najbardziej pieczołowicie przygotowywanymi świętami jakie wraz z żoną tworzyliśmy. Niestety, złapałem "syfa" i od Wigilii jadam pół posiłku dziennie. Tak więc zarzucić obżarstwa w tym roku sobie nie mogę...

Pozdrawiam, jest lepiej więc możliwe, że środa/czwartek wracam do treningów!
Sportowe Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
Nie ma tego zlego%) również wszystkiego dobrego w nowym roku, aby nie tylko cele co do formy zostały osiągnięte

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 243 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 21435
Szczęśliwego

jak tam zdrowie? jak leci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 249 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 24860
MłodyTatus
TomQ-MAG
No w koncu! Od razu leoiej:) a może to nie wina zdjęcia, może po prostu jesteś ulany? hehe

haha, istnieje takie prawdopodobieństwo ale coś na tej przyszłej redukcji trzeba zrzucać
Kierwa, dotne tak na lato, że jeszcze poprosisz - żebym prowadził Cię online



TomQ-MAG
Trzymam za słowo



Siema!
Tomek, szykuj kasę! Powolutku, powolutku jedziemy w dobrym kierunku :)







Zmieniony przez - MłodyTatus w dniu 2019-05-24 13:01:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
ty zyjesz? :D

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 249 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 24860
Żyję, żyję! dawno mnie tutaj nie było :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT-Begjee+popuri (Projekt)

Następny temat

DT piuop i rutkow (projekt)

WHEY premium