SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT]NewOne24- Forma na luzie.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 87 dni Przeczytanych tematów 1182
Ja to bym do Faftaqa uderzył na szkolenie z żywienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8112 Napisanych postów 149679 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1185817
w ten weekend jest chyba ksztaltowanie kobiecej sylwetki u Tadzie w Poznaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 111 Napisanych postów 135 Wiek 24 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2331
Dzięki chłopaki za podpowiedzi

#MINICUT DZIEŃ 31

Siema

Dzisiaj kolejny dzień treningowy, kolejne zaskoczenie, mimo redukcji nadal progresuje siłowo, dzisiaj na główne ćwiczenie poleciał martwy w 3 seriach po 2 repy 137,5 z dużym zapasem. Czuje, że na strzał może 145 by poszło . Cardio zrobiłem dopiero kilka h po treningu bo przy jeden wizycie nie było czasu, musiałem lecieć do pracy. Oprócz tego dłuuuugi spacer wjechał, kino i bilard. Polecam "Boże ciało"- mega spoko film, po ostanim chłamie jaki oglądałem, to bardzo mina odmiana

Szamka:

-Koktajlt twarogowy, mleko, banany, jabłka, maliny
-Makaron z kurczakiem i sosem carbonara
-Razowiec z jajkami na miękko, +twarożek ze szczypiorkiem

Siła! Pozdro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Zawsze dajesz koktajl na start? Ja nie wiem, czy byłbym w stanie zaspokoić głód płynami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8112 Napisanych postów 149679 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1185817
ja juz powoli przestalem marudzic na glod, pomimo, ze kalorie jeszcze na poziomie dosc niskim%) niejadek sie robie na starosc hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 111 Napisanych postów 135 Wiek 24 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2331
Tak mi smakuje, że po prostu nie mogę się Go doczekać następnego dnia :D. To taka wiesz przyjemna, smaczna forma deseru, i zapycha też nieźle, plus duża ilość białka- po prostu robi robotę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Rozumiem - może sam bym spróbował, ale za dużo nabiału dla mnie. Staram się ograniczać z uwagi na estrogen ponad normę we krwi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karta Zawodnika

Fruzelina