SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog] farawayplaces

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1926
Witam wszystkich !
Jestem Mateusz, mam 24 lata.Czytam forum od początku tego roku, szukałem głównie planów treningowych , sugestii dotyczących odżywiania , zdrowych posiłków itd. Na siłownie chodzę od stycznia, połączyłem ćwiczenie z bieganiem i grą w piłkę aby skutecznie zredukować kilka zbędnych kilogramów. Myśle , że w jakimś stopniu mi sie to udało. Zrzucałem 9 kg (było 84 kg jest 75) oraz 10 cm w pasie ( było 90 jest 80).
Płeć : Mężczyzna

Wiek : 24

Waga : 75

Wzrost : 185

Cel treningowy : masa

Staż treningowy na siłowni : 6 miesięcy

Uprawiane inne sporty : rower, bieganie, piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : fall osprzęt silownia

Dieta : carbo cycling

Przeciwskazania medyczne : brak

Zażywane suplementy : witaminy, tran

Ostatnio przerabiany plan: FWB

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): przysiad 80 kg, wyciskanie 75kg
Foty styczeń:


Foty teraz :


Teraz moim celem jest zdobywanie w miarę czystej masy. Dietę układałem sobie sam , także nie wiem czy jest ona idealna. Staram sie rotować węglem, w DNT jest go mniej. Białko trzymam na poziomie 2 g /kg tłuszcze ponad 100 g / dzień.
Miska DNT:

Miska DT:

Trening:
Od początku ćwiczę FWB ,od jakiegoś czasu podzieliłem go na góra/ dół. Na siłownie chodzę 3-4 razy w tygodniu w zależności od tego jaki mam grafik w pracy. Moja dodatkową aktywnością stał sie rower , robię ok 70 km w tygodniu ( dojazdy do pracy , na siłownie).
Myśle , że tyle informacji na początek wystarczy.
Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1926
Wczorajszy trening:
Wyciskanie klatka 15 x 20 kg , 10x 40, 8x50,5 x55,5x60, 5x65
Wyciskanie żołnierskie 8x 20, 8x25,5x30 , 5x 35
Wiosłowanie na skośnej 10x24, 10x32, 10x40, 8x 40
Biceps sztangą 21x20 21x20 14x20, 7x20
Dipsy 4 serie , 8 powtórzeń
Podciaganie na drążku 5 serii , 6 powtórzeń
Wiosłowanie sztangą 10x 20, 10x 40 ,10 x50 , 5x55
Brama biceps 8x9 (na stronę) 8x9 8x14
Brama klatka 10x 14, 8x18, 4x18, 4x 23

Dzisiejsza miska DNT:


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w dobraniu planu po dłuższej przerwie

Następny temat

Trening + suple POMOCY

WHEY premium