SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog] Wyzwanie LCHF (keto) - low carb od str 38

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
bo to fajna opcja i dużo warzyw i jaja sadzone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
Chyba mozarellę wędzoną widzę ? Dawno nie jadłam, muszę koniecznie kupić !

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
nawet nie wiedziałem, że jest takie coś jak wędzona mozarella - gdzie można kupić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 958 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7761
alhambra1970
Chyba mozarellę wędzoną widzę ? Dawno nie jadłam, muszę koniecznie kupić !


To oscypek :D
Sąsiadki mąż jest góralem i że tak powiem to zdobywczy po sąsiedzku .

Ja kupuję czasem twaróg wędzony w Lidlu. Cena bodajże 5 zł . Więc droższy od zwykłego ale za to w smaku inna bajka . Jak ktoś lubi wędzone to polecam .

Mozarelli wędzonej nigdy chyba nie widziałem :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ja lubię wędzone i kiedyś właśnie po napatrzeniu się na forum kupiłem twaróg wędzony, ale kompletnie mi nie podszedł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020274
To typowy przysmak z wielkopolski. Zalezy jak jest wedzony, bo osobiscie mi nie podchodzi kupny, jak jest naturalny, to jest lepszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
DJ_DoDo
ja lubię wędzone i kiedyś właśnie po napatrzeniu się na forum kupiłem twaróg wędzony, ale kompletnie mi nie podszedł

Z kasza gryczana i pietruszką plus suszone pomidory ( o ile dobrze pamietam)- jest mega smaczny.
Poza tym do różnych sałatek- ja bardzo lubię. Fajne sa też smakowe- z papryką lub pieprzem. Do sałatek najlepiej wybierać w miarę twarde, np. Jana , takie w kostkach.
A mozarellę wędzona polecam do kanapek.
A swoją drogą zapytam, czy ktoś wie gdzie teraz kupić można taki ser do tostów, ale light. Kiedyś był w Auchan, ale szukałam w tygodniu i niestety nie ma :(

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
kiedyś ten tostowy też był w lidlu, ale już długo już go nie widziałem i na forum też przewijało się, że zaginął
a tę mozarellę wędzoną gdzie można kupić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 958 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7761
Dzień jedzenia

Siema . Wczoraj wleciało trochę więcej węgli. Żurek od teściowej .
Nie pogardziłem









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
żurku w sumie dawno nie jadłem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy blog lipca 2021-wyniki

Następny temat

Posiłek przedtreningowy do pracy, w formie stałej

WHEY premium