SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog] Tak To Ja

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 931 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12396
Witam Was ;)
A tak rozmawiałem sobie z Agnieszką blue_hope i stwierdziłem, że popiszę się swoimi (czyt. żony) zdolnościami kulinarnymi!
Tak więc.
ZACZYNAMY

A oto początek - pizza na ziemniakach wraz z warzywami, kurczakiem i mozarellą ;)

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 931 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12396
Następnie Łosoś z domowym pesto oraz naleśniki ze szpinakiem oraz mozarellą.
Ps. MAKRO NIE PAMIĘTAM (nowe posty będą uaktualnione o marko danego dania).

Zmieniony przez - K2J56CAB w dniu 2016-10-08 22:20:02
1

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Rosół + Mizeria

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3335 Napisanych postów 20674 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87989
Hej ! Łap pochwałę na dobry początek
1

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3903 Napisanych postów 34915 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 254290
Kolejny blog w dziale, super

Witamy
1

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3642 Napisanych postów 7073 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 194642
Witamy
2

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
A oto placek z mąki amarantus ;)
Do tego odżywka białkowa 20g aby podkręcić smak ;)
Wszystko robione na oleju kokosowym wraz z dodatkiem jabłka ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 263 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10590
Mozna prosic przepis na pizze oraz btw do tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Koles44
Mozna prosic przepis na pizze oraz btw do tego?

PIZZA:
- ugotowane ziemniaki - 400 g
- 2 jajka
- sos pomidorowy
- przyprawy
- pierś z kurczaka - 200 g
- mozzarella - 125 g
- warzywa

Ugotowane ziemniaki, mieszamy z jajkami i przyprawami, formujemy spód i pieczemy w piekarniku nagrzanym do 200 stopni przez około 20-25 min, wyciągamy, smarujemy pizze sosem, i układamy nasze dodatki, wkładamy do piekarnika i wyciągamy gdy ser się roztopi.

+ - 90 g białka 100 g węglowodanów 40 g tłuszczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29913 Napisanych postów 266674 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1351557
witamy w dziale
ode mnie również pochwała sog na start
na łososia mogę wpaść
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
lodzianin1
witamy w dziale
ode mnie również pochwała sog na start
na łososia mogę wpaść

Wpadajcie, śmiało! ;)
Tylko w tę sobotę wylatujemy wraz z żoną na 2 tygodnie na upragnione wakacje, wiec ktoś nam będzie serwował takie cudeńka hehe ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakość szamy z targrochu

Następny temat

Bataty w roli głównej

WPC zestaw