SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog]SzaroUek- amatorskie mma

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 825 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42323
Jakas redukcja pod zawody? Bo cos malo tego jedzenia jak na fightera.

W jakiej kategorii startujesz?

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 707 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22577
Miszczak0295
Jakas redukcja pod zawody? Bo cos malo tego jedzenia jak na fightera.

W jakiej kategorii startujesz?


Tak, obecnie redukuję. Na najbliższe zawody wagę mam zrobioną, także to już jest działanie, które ma przynieść korzyści w grudniu .

Teraz przy wzroście +/- 190 cm i dużym zasięgu rąk startuje w 84 kg. W grudniu na mistrzostwach polski chcę ważyć 77 kg. Myślę, że mi się uda... Mam bardzo chude kości, a jeszcze jest smalcu do zrzucenia z brzucha, nóg itd.


Jakoś na dniach wstawię fotkę sylwetki, to sami się przekonacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 707 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22577
30.04.2016
Całkiem w porządku dzień. Jutro powinienem jeść 3000kcal, ale ze względu, że w czwartek miałem cheat meal i zjadłem +/- 3000 kcal, to jutro jem 2300 kcal. Tygodniowo kalorie będę się zgadzały

Jutro rano się na pewno zważę i zmierzę. Jeśli będzie taka możliwość, to zrobię też fotki

Trening:
rozgrzewka
1) przysiady 77x3/87x3/97x3
2) OHP 5x5 47kg
3) podciąganie na drążku nachwyt 5x5
4) unoszenie kolan do klaty w zwisie na drążku 4x10
5) interwał na worku 12 x 45s/15s ( praca/ rest)

Ciężary są zaniżone... dopiero od jakiegoś czasu powróciłem do ćwiczeń siłowych i po prostu co trening sobie powoli dokładam, żeby nie przeciążyć organizmu. Powoli ale cały czas do przodu- lepsze to niż kontuzja lub coś podobnego

Suple:
witaminy- K, D, magnez, cynk
carbo- 55g
kreatna- 5g
beta alanina 5g

Dieta:





+ 2 posiłek:







Zmieniony przez - SzaroUek w dniu 2016-04-30 21:12:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 707 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22577
Witam z rana

Przed chwilą się zważyłem i zmierzyłem obwód brzucha:

Data Waga. Pas(luźno, na wysokości pępka)
1.05.2016 83kg 79cm


Dziś skończyłem pierwsze dwa tygodnie mojego 12-tygodniowego planu redukcji. Czyli od dziś pewne zmiany:
białko 2,2g/kgmc= 182g
tłuszcze 0,7g/kgm= 58g
węgle reszta

Kalorie:
5 x 2500 kcal ( 182b, 58t)
1 x 2300 kcal ( 182b, 58t)
1x 3000 kcal ( 182b, 83t)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 707 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22577
1.05.2016
Szkoda gadać... Cheat meal w poprzednim tygodniu straciłem 0,5 kg, więc należało mi się

Nie no żartuję... nie ma co płakać- od jutra jedziemy dalej z planem. Wagę na zawodu i tak już mam a dopiero 18 września chcę walczyć w 77


Suple:
witaminy- K, D, magnez, cynk
kreatna- 5g
beta alanina 5g

Dieta:
to co w dzienniku na potreningu.pl + jakieś tam dodatki ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 707 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22577
2.05.2016

Wczoraj po 22 dopiero wróciłem z treningu i już nie chciało mi się wchodzić na kompa.

Trening mma:
Przed treningiem 30 minut biegania w na prawdę dobrym tempie. Na treningu techniki stójkowe.

Ogólnie ćwiczyliśmy techniku typu prawa ręka-> prawa noga . Czyli nie po przekątnej jak się zawsze zadaje ciosy, tylko z jednej strony. Około 40 minut techniki i później sparingi stójkowe. Po sparingach jeszcze zrobiliśmy dojazd... Low kicki na tarcze + klincze zapaśnicze.

Ostro mnie to zmęczyło... Budzik miałem ustawiony na 7:30. Wstałem... I poszedłem spać


Suple:
witaminy- K, D, magnez, cynk
carbo- 55g
kreatna- 5g
beta alanina 5g

Dieta:





+2 posiłek ( pieczone ziemniaczki, grillowany kurczak - olej lniany do tego " z łyżki" :







Zmieniony przez - SzaroUek w dniu 2016-05-03 09:52:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 677 Napisanych postów 6773 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66777
Jestem i ja powodzenia w klatce raczej się nie spotkamy ja w 93 startuje (z częstotliwością raz na 2 lata puki co ) możliwe że w listopadzie coś się poszarpie bo majowe mistrzostwa mi niestety wypadły

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem przy suplementacji na IF

Następny temat

Wpływ długotrwałej adaptacji do diety bardzo niskowęglowodanowej

WHEY premium