SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3034241

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
solaros Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2487 Napisanych postów 29916 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 200005
Tego nie mam ale jestem zapisany do newslettera z t-nation, więc jestem na bieżąco.

:)

Zmieniony przez - solaros w dniu 2015-10-15 14:48:21
1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natalijka Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2530 Napisanych postów 7550 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 311315
Zrób sobie tą koszulkę - akurat Ty na nią 100% zasłużyłeś :)

http://www.sfd.pl/[BLOG]_natalijka__Mistrzyni_Polski_WBBF_WFF_2018_str.609-t1086760-s609.html#post-18499338 Dziwna Pani co chce być kulturystką!

pomoc w układaniu treningów, cykli, diet: natalijka88@gmail.com
pisz na lajcie, na wszystko odpowiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 221 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3690
Solaros kojarze, że brałeś gliceryne. Jeżeli tak możesz napisać w jakim celu, kiedy przyjmować, dawki itd.?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 221 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3690
solaros
Wczorajszy dzień przypomniał mi dlaczego nie cierpię Litwinów.
Na masę jakich ich spotkałem może z 3-4 szło normalnie pogadać, reszta nie rozmawia z nami (Polakami).
Zaszlosci, nie wnikam.

Nie dość że przed treningiem myślałem że telefon zgubiłem i szukałem go z 30min i gdy zdesperowany siedząc w samochodzie i jadąc na parking, bo tam go dotykalem ostatni raz,na szczęście spojrzałem pod fotel kierowcy z drugiej strony.
Kiedy Wcześniej cały samochód obszukalem z 5 razy.
I był.

Wracając do nacji zwierzaków.
Zacząłem trening.
Kulturalnie położyłem sobie Ręcznik.
Zrobiłem serię czy dwie.
Poszedłem się napić bcaa.
Wracam a tu ręcznika nie ma i leży ten litewski ku#as.

Na tekst 'slepy jesteś, ja tu cwiczylem ' nawet nie powiedział i'm sorry.
Bydło.

Ogólnie to chodzi 4-5 zawsze o tej samej porze.
On razem z nimi.

No nie trawie ich kompletnie.
Nigdy z nimi nie rozmawiałem ale ich zachowanie,spojrzenia albo takie akcje tylko mnie utwierdzaja w przekonaniu że dopiero chyba z drzewa zeszli.

Czy jak robisz coś dwa metry przed lustrem to potrafią się wbić między Ciebie a lustro i robić w tym samym Czasie, jakby to jakieś magiczne miejsce było.

Czy rack na hantle służy jako podpora ręki podczas Wiosłowania.

Był fajny art na t-nation o d****ach na siłowni.
Wypisz - wymaluj.

Raz w tygodniu jakąś akcja z nimi się trafi.

Na szczęście w słuchawkach leciał Gang Albanii, więc zluzowalem i poszedłem robić dalej.

Zmieniony przez - solaros w dniu 2015-10-15 14:28:07

Pracuję w logistyce, mam kontakt bezpośredni z ludźmi z całego świata, przede wszystkim Narodami ze środkowej i wschodniej Europy.
Potwierdzam, że Litwini to największe k#restwo, od razu za nimi Ukraińcy. Litwini nawet ręki nie podadzą. Odnośnie Ukraińców tak fałszywego i zakłamanego Narodu nie spotkałem. Za to Rosjanie są bardzo w porządku. Z nimi zawsze da się pogadać. Często przywożą Nam prezenty. Przeważnie bimber hehe. I to Rosjanie co pierwszy raz są u Nas na firmie. Lubią bardzo Polaków. Przekonałem się osobiście mimo antyrosyjskiej propagandzie w mediach.

Zmieniony przez - desmoRR w dniu 2015-10-15 19:25:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
solaros Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2487 Napisanych postów 29916 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 200005
Ok. 10g na litr wody
Chodzi o to aby stężenie nie było Duże.
Idealnie 5-10%.

Na 60-90min przed treningiem.

To takie standardowe dawkowanie.

Ja brałem tylko przed sesją.
Na noc i przed treningiem i bez wody.
W celu wessania wody spod skóry do mięśni.

Zmieniony przez - solaros w dniu 2015-10-15 20:41:44

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 462 Napisanych postów 12521 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 284979
Akurat z gliceryna bywa roznie i po prostu trzeba sprawdzic na sobie bo kazdy bedzie reagowal inaczej.

Czesto pije przed treningiem 30-60min, 30-50ml raz na 300ml wody raz na 1L rewolucji zoladkowych nigdy nie mialem a niektorzy po 30ml w 1,5L wody beda mieli problemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
solaros Moderator
Ekspert
Ja piłem kilka razy po ok 10-15ml na łyk soku.
I też nic.

Ale jak wyżej.

"Cóż jest trucizną?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
solaros Moderator
Ekspert
Wczoraj FatNite.
400g fatu wpadło i 50g ww, gdzie pierwszy raz dobijalem ww.

W sobotę miał iść jakiś jakiś czit ale po krótkim namyśle postanowiłem że dziś będzie CarbLoading.
Bo:
Nadal waga ani drgnie.
Nadal mega płasko.
Nadal pełno wegli w szafce.

Czit przekladam na T6 i 8 w tym miesiącu.

"Cóż jest trucizną?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10725 Napisanych postów 45736 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Sol o której robisz treningi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
solaros Moderator
Ekspert
~18

"Cóż jest trucizną?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa