SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3037760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
solaros Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2487 Napisanych postów 29916 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 200007
dzisiaj ostatnia jajecznica
zaszalałem - z 15 białek jaj

wcześniej 2 piersi ze szpinakiem w sosie 'hiszpański kurczak'

potem jeszcze wpadnie 150g kuraka [gotowanego] z warzywami + czekolada......i to by było na tyle

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 9056 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 98382
bardziej chodziło mi o to, że bez widocznych wszystkich kabli jesteś
ale widać idealnie jak z dołu brzucha (pod pępkiem) zleciało.
SZOK!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
solaros Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2487 Napisanych postów 29916 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 200007
i ile dobre światło robi roboty?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 9635 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 742842
Bez futra można rzec, że odmłodziłeś się o 8 lat

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 9056 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 98382
każdy centymetr mięsa widać.
Forma życia Sol??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 6539 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 61632
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 20082 Napisanych postów 248121 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1296016
Sol forma kosa bez dwóch zdań , kawał dobrej roboty i masa pracy włozonej przyniosła efekty.

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 7014 Napisanych postów 20836 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 722822
Cayek
Ja pierdyle, nie wiem gdzie masz te 7% bf-a...sama skóra, żyły i mięcho.

Na dupie, dwójkach, brzuchu, no i wewnątrz.
Ludzie strasznie błędne pojęcie mają co do oceny bf - widać kable, prążki, mocna krata - od razu 3% 3% to może Munzer miał w najlepszej formie

Solar ja bym chyba nie ryzykował z tym ostatnim posiłkiem, bo jest kosa, a można łatwo wszystko zyebac. Raczej standardowo wafle z miodem / masą krówkową + masło orzechowe w sporej ilości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 467 Napisanych postów 12526 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 285084
j/w male mam doswiadczenie ale ładowalbym madrze a po wszystkim sobie dogodził tym na co masz ochote
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
solaros Moderator
Ekspert
Tu nie chodzi o dogodzenie.
To już mi przeszło dawno temu.
Tu chodzi o nie zyebanie tego co jest.

Czyli Przemek standard?

Na noc może być ryż rozgotowany z masą /dzemorem i owocami + masło Orzechowe?
Ile fatu dać?
50g?100?
Masła mogę zjeść kilo na raz więc w to mi graj.

Przed sesją fast food?
Lekko strawne.
Jeśli może być lekko strawny fast food.
Heh.
Jakiś Burger z woła czy lepiej coś z kurakiem.
Fryty z solą + smoothies owocowe.

Tak może być?

"Cóż jest trucizną?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa