SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3039997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 81179
Ja jestem na LC od 5tyg i już psychicznie nie jest dobrze wyobrażam sobie co jest jeszcze na dodatkowym LF
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 388
Jak komuś łopatologicznie wytłumaczyć różnicę między Carb Nite a Cheat Day? Bo spiera sie że to jedno i to samo... z góry dzięki;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 6539 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 61632
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 4345 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 30786
Cheat jesz caly dzien ,a w CN jesz ww tylko po treningu w godzinach 17-18 max 6-8h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
solaros Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2487 Napisanych postów 29916 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 200007
To może być to samo ale nie musi.
Jeśli czit rozumieć jako czit a Nie ryż biały zamiast brązowego. Albo wieprz zamiast drobiu.

CN może być czitem ale nie musi być.
Jesz to na co masz ochotę.
Ramy czasowe mogą być takie same.
Bo równie dobrze czit dej można zacząć po treningu popołudniowym.
Tak więc w teorii CN i CD jest na równi.

Co innego refeed Day vs cheat Day.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
solaros Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2487 Napisanych postów 29916 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 200007
Za mną drugi trening.
Do treningu zonk straszny ale trening bomba.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
solaros Moderator
Ekspert
i znowu
im mniej kcal,węgli a zwłaszcza fatu - tym więcej wchodzi:

od 1/2 do 1 butli ed

powoli do przodu

na górze brzucha jest juz si [jak na ten etap]
ale dół strasznie yebie misje
tj,fałda
raz większa,raz mniejsza ale wisi

według kalipera 17mm
jakieś 10 za dużo

nie da się porównać zbytnio,ale dla lepszej motywacji wszystko się da,a nawet trzeba porównywać rzeczy nieporównywalne
rok temu ten etap miałem pod koniec czerwca - czyli po 3 miesiącach z hakiem redukcji [jakieś 13/14tygodni]
teraz jest tydzień 9 dopiero [jeszcze kilka dni zostało] -> czyli jakieś 5T do przodu

....cieszy

a jeszcze bardziej fakt że rok temu od momentu wejścia na to co mam teraz [nisko węgle,średnio fat] - dopiero się zaczęło palić

Zmieniony przez - solaros w dniu 2015-06-04 00:05:12

"Cóż jest trucizną?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 9056 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 98385
Kur... co te napoje w sobie maja. U mnie tez minimum litr coli zero ed. A jak nie ma, to jest wku..w. I to węgli mam więcej niz Ty ;) widać ze forma kosa bedzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5052 Wiek 104 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 17308
Może gdzieś to przegapiłem, ale może warto na takie tygodnie redukcji dodać do suplementacji 5-htp? Czy już stosujesz, albo stosowałeś i nie działało?

Tutaj kiedyś pojawi się nowy dziennik treningowy...

już jest! http://www.sfd.pl/[BLOG]_kurekski_redukcja_carb_nite_-t1066973.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 20178 Napisanych postów 248436 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1297030
cola max chery oj pił bym

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa