SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3002335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natalijka Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2341 Napisanych postów 7270 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 308636
niestety u mnie też lei czasem kaps słodzika prosto do buzi. a sosy zero na redukji potrafie pić z butelki

http://www.sfd.pl/[BLOG]_natalijka__Mistrzyni_Polski_WBBF_WFF_2018_str.609-t1086760-s609.html#post-18499338 Dziwna Pani co chce być kulturystką!

pomoc w układaniu treningów, cykli, diet: natalijka88@gmail.com
pisz na lajcie, na wszystko odpowiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1368 Napisanych postów 30967 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 452685
Słodkie sosy z butli to standard ewentualnie polewam galaretkę zero ale słodzik sam zjeść to nie bardzo , kiedyś spróbowałem i nie podjechał mi...

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-02-15 09:00:49

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2431 Napisanych postów 11580 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 820915
Tu dużo zależy od podejścia. Ja jestem z natury zerojedynkowym gościem - i postrzegam to jako wadę. Tzn mam intuicyjną tendencję do podejścia typu "albo nic albo do porzygu". Ale są rzeczy, gdzie pozbyłem się tego nawyku i żyje mi się dużo lepiej.

Np. dzięki solowi, przestałem liczyć tak skrupulatnie - warzyw nie liczę, a kiedyś to nawet herbatę się liczyło owocową i pepsi max

Podobnie ze słodzikiem - używałem ton, a w tym momencie udało mi się osiągnąć złoty środek: czyli po prostu używam normalne ilości. W wielu innych sprawach niestety moje podejście dalej wpływa negatywnie (nauka, praca, trening) : czyli że jest albo 100% albo 0%. Nic po środku. Ale walczę z tym dzielnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa