SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3034653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 1488 Napisanych postów 10932 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 337185
zreszta ostatnio w teskaczu kupilem 1kg za prawie 6eu, jakies steel cuted rolled i ch** wie co tam jeszcze, chyba laserem z kosmosu ciete za ta cene i tylko bebzon mnie bolal, a jadlem na 3 rzuty co kilka dni i za kazdym razem to samo, a ta najtansza wchodzi jak ta lala

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 416 Napisanych postów 3574 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45751
Wiem wiem Solaros ja lache kładę na to cale eko. Bzdura zwykla. Lord tak z myprotein te płatki:) za free mam odzywki więc za nie nie płacę tak samo saa też free :D

Zmieniony przez - MalyMati w dniu 19/11/2016 21:30:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 1488 Napisanych postów 10932 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 337185
ten to ma zycie, odzywek to zazdroszcze, ale saa to nie dla mnie, wole zostac naturalny

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
solaros Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2487 Napisanych postów 29916 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 200006
na wszytsko jest i byla nagonka
laktoza - kto nie moze to nie moze, sa osoby co po dodaniu 50ml mleka do kawy maja porblem z dobiegnieciem do kibla
to rozumiem

to samo z glutenem
'Tymczasem badania dowodzą, iż cierpi na nią przynajmniej 1% populacji, także w Polsce'
Cale 1%.

A robia halo jakby 1% nie mial alergii na gluten.

Jak sie jadło chleb czy pilo mleko cale zycie to male szanse ze nagle w wieku 30lat cos sie wydarzy.
Szanse na rozwiniecie chory zawsze sa ale znikome.

Ale najgorsze dla mnie jest to ze czy ludzie maja na cos uczulenie/alergie czy nie - staraja sie po przez roznego rodzaju pseudo znawcow wykluczyć ten skladnik z diety.
Bez racjonalnego powodu tudiez bez zrobienia badan i upewnienia sie ze 'mam z tym skladnikiem porblem'.
A nie na zasadzie ze pan XYZ co pier*oli na swoim kanale YT czy seminarium.

Czasami wytłumaczenie jest na zasadzie 'bo nie wiadomo co bedzie za 20 czy 30 lat'.
Ku*wa.
Za 30 lata mozemy nie zyc bo yebnie w nas jakis pijany kierowca na przejściu dla pieszych.

btw
z tym saa i wzrost umięśnienia to akurat racja
ale inaczej to brzmi w jego ustach a inaczej to wyglada w realu
nie jest tak ze biorac saa i jedzac czipsy popijając piwem nagle z lapy 30cm na pompie zrobi sie 40+
mięśnie urosną
a według badan wzrost o 1% vs grupy placebo to juz wzrost,tak wiec.........

swoja droga
taka ciekawostka
mięśnie rosna tez dzieki treningowi wyimaginowanemu!
tj. nie musimy chodzic na silownie - wystarczy ze zrobimy sobie sesje w domu zamykajac oczy i wyobrazajac co robilibysmy na silowni
nawet bez uzycia saa

dodając do tego saa [wzrost mięśni bez ćwiczeń]
+ teorie patryka
jaki jest efekt?

ze miesnie same rosna
a kto jest wiekszy od niego ten bierze

Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-11-19 21:39:48

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 9056 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 98374
MalyMati
ja kupuje tylko gluten free owsiane bo mam w takiej samej cenie co normalne takto bym 1p nie dal za nie wiecej
tak samo jak za kurczaka eko czy jaja eko czy inne gvwno
forma sztos

A czemu wybierasz gluten free w takim razie? Cena ta sama, wiec??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
solaros Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2487 Napisanych postów 29916 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 200006
bo lepiej jak jest free niz nie free
choc ja wole jak jest inne free
buy one get second FREE
hehehe

takie free to moge brac
3

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
solaros Moderator
Ekspert
lordknaga
ten to ma zycie, odzywek to zazdroszcze, ale saa to nie dla mnie, wole zostac naturalny

raczej

"Cóż jest trucizną?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
solaros Moderator
Ekspert
forma z dzis

góra pośladka na zdjęciu z lewej

"Cóż jest trucizną?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 593 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 43366
Co z tego że kupujemy produkty bio czy tam organic które byc może są bio lub i nie jak po chwili wkładamy je do garnka pełnego brudnej kranówy gdzie po ugotowaniu robi nam sie bio shiet bo tak to działa.....i koło sie zamyka
Druga ciekawostka ....znajomy jezdzi truck'ami dla firmy dystrybującej organic owoce...pewnego razu pojechał na floryde ...załadowali go...poszedł podpisac papiery przed zamnieciem naczepy...spojrzał że wiezie zieloniutkie jabłka...przed zamknieciem naczepy jakis koles podszedł i prysną cos do srodka dwa razy ,zamkneli i zaplombowali naczepe i gazu...za 22h dojechał do Pannsylvanii na rozładunek...otwiera przyczepe w obecnosci kontrolera i koparu mu opada...mówi koorwa ja wiozłem pomarańcze ...welcome in USA

...

Zmieniony przez - kuba1110 w dniu 2016-11-19 22:27:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 19857 Napisanych postów 247738 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1294753
Tez dobre jaja

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa