SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]rooneyy89 / Dziennik treningowy IF redukcja

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29316

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

24

Masa ciała

98

Wzrost

186

Obwód klatki

108

Obwód ramienia

42

Obwód talii

96 na czczo

Aktywność fizyczna w skali tygodniowej

4 razy silka

Aktywność niezwiązana z treningami

aktywnosc zwiazana z bycia trepem

Cel

redukcja

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty

clenburexin, meta, hot blood, nitrobolon, mono

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów

jak najbardziej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15829
waCki mam pytanie po raz kolejny. Sorki, ze Cie nagabuje, ale tylko Ty okazujesz zainteresowanie. Co sadzisz o wkomponowaniu zup? Chodzi mi o jarzynowe, barszcz czerwony, z pory jako 2 posilek. Zupa sama w sobie zapycha (woda), ale i jest zrodlem witamin. Do tego oczywiscie piers kurczaka gotowana.

Jestes Panem swojego losu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Zupy sa dobrym rozwiazaniem mozna je śmiało zrobić bez zbednego podnijania tluszczu, jak tylko Ci sie chce kombinowac i lubisz zupy jak najbardziej mozna je wrzucic w diete. Co do kcal obserwuj czy tluszcz leci, bo twoim celem jest redukcja jak leci nic nie ruszaj, jak stoi w miejscu to troszke mozesz odebrac wegli.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15829
Rozumiem. Raz w tyg (niedziela) mam taki luzny dzien, tzn obiad u rodzicow (tradycja). Staram sie wtedy jesc co zdrowe, ale wiadomo mama zrobi kurczaka to wstyd nie ruszyc choc szanuja moja diete i kibicuja. Co do zup to jestem zmuszony je robic chocby ze wzgledu na dziecko. Czy moglbym je dac w dnt? Dzisiaj obcialem kcal tak jak zapowiadalem i jest dobrze jak narazie. Pod koniec przyszlego tygodnia planuje zrobic zdjecie i wrzucic na porownanie wraz z wymiarami, ktore takze leca nue tylko z brzucha. Wiadomo fat leci rownomiernie i nie zrzucamy go tylko z brzucha. Po ramionach tez widze zrzut fatu (-1,5cm), ale nie przejmuje sie tym zbytnio. Wazne, ze jak wstaje to brzuch juz bardziej plaski i nie czuje sie wzdety. Pozniej jak bede zadowolony z sylwety to bede chcial popdacowac nad masa, ale bez zbytniego zalewania do ktorego niestety mam straszna tendencje.

Jestes Panem swojego losu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15829
Posilki na dzisiaj




Zmieniony przez - rooneyy89 w dniu 2013-08-30 07:59:29

Jestes Panem swojego losu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15829
Obiad ulegl lekkiej modernizacji, ale mysle, ze dana ilosc tluszczy w stosunku to wegli nie bedzie miala negatywnego skutku na redukcji




Zmieniony przez - rooneyy89 w dniu 2013-08-30 14:44:00

Jestes Panem swojego losu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15829
Oto zalozenia na dzisiejsze zmagania ze zlomem :) przed treningiem napalm i bede jechac z koksem :) pierwsze cwiczenia z klatki i plecow sa na sile a nastepne zas na rzezbe i doszlifowanie ich. Trening ten ukazal sie kiedys na forum sfd. Kolega stosowal i jest bardzo zawolonony, sadze wiec, ze moze i na mnie podziala.




Zmieniony przez - rooneyy89 w dniu 2013-08-30 18:25:39

Jestes Panem swojego losu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15829
Nie widze zbytniego zainteresowania tym tematem, a szkoda. Moglbym dowiedziec sie czegos nowego. Jak wiqdomo czlowiek uczy sie przez cale swoje zycie

Zmieniony przez - rooneyy89 w dniu 2013-08-30 19:05:18

Jestes Panem swojego losu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Wyjezdzam na wakacje, wiec nie bede wpadal, prowadz temat nie zniechecaj sie ;) Powodzenia !

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
No nie licz na To że na każdy Twój wpis będziesz otrzymywać 10 innych podobnych tematów jak Twój jest masa na forum. Traktuj bardziej To jako dziennik treningowy i tyle, chyba, że już Ci się znudziło ! pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15829
Dzieki. Ja jeszcze mam wolne. A urlop zaczalem pod koniec lipca i skoncze w polowie wrzesnia. Masz moze jeszcze jakies rady?? Chetnie sie zastosuje

Jestes Panem swojego losu...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacze tłuszczu na IF

Następny temat

Makroskładniki i pytanie odnośnie nabiału i owoców

WHEY premium