SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] kurekski (pods.redu.s.14)

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1170 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20678
Now that you are finally aware of Yohimbine HCl and the proper dosing, keep in mind that Yohimbine HCl's effects work the best in the absence of insulin, and its effects start to diminish the more insulin is present. But also be aware that a little insulin secretion does not just flip a switch and shut off all fat burning effects either. The body is not that black and white. For instance, Yohimbine HCl will work best in a fasted state, but will also work just fine if you took in, say, a scoop of whey early morning before your cardio and sipped BCAAs during. Most people think of insulin as a on/off switch and it just doesn't work that way. So keep that in mind when you are using various dieting approaches so that you don't think that Yohimbine HCl is only for those who do fasted cardio and/or a ketogenic diets. Furthermore, the whole point behind taking Yohimbine HCl is to breakdown the fat from those stubborn areas so that we can mobilize it and then eventually oxidize it and use it for fuel. That is why the ultimate time to take Yohimbine HCl (and the only time I recommend to bother taking it) is before low-moderate intensity cardio. Most people who are doing both weights and cardio like to combine them into one workout for obvious time reasons. In this case, what I like to do is have my clients take their dose of Yohimbine HCl about 15-20 minutes before they are finished with their weight workout. That way, the Yohimbine HCl is given enough time to start working in the body and be ready to start breaking down that fat by the time you hop on the treadmill (or bike, elliptical, etc.) to do your post workout cardio. Obviously if you have a cardio only training day, or have the luxury to split up your weight and cardio sessions, then the ultimate time you will get the most bang for your buck is with early morning cardio - either fasted or a scoop of whey beforehand.."

Bardzo fajnie koleś opisał yohe i insuline :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5058 Wiek 109 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17444
Tak, właśnie też wczoraj szukałem jakichś informacji i kilka fajnych tematów znalazłem o tym, że nie ma się co przejmować takimi "wyrzutami insuliny" typu BCAA, bo to zupełnie co innego niż wyrzut załóżmy po ww prostych tak jak w tym artykule, nie można widzieć tylko na czarno i biało.

Tutaj kiedyś pojawi się nowy dziennik treningowy...

już jest! http://www.sfd.pl/[BLOG]_kurekski_redukcja_carb_nite_-t1066973.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5058 Wiek 109 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17444
15.03.2015
Noc ciężka, bo miałem ogromny katar i wstawałem z 5 albo 6 razy, aby wytrzeć nos. Jakieś przeziębienie mnie złapało. Odpuściłem więc aeroby na czczo i pół dnia się "wygrzewałem" Jest lepiej, ale jako że nie ma wymówek, to zrobiłem i pewnie coś głupiego, ale jednak kardio zaliczone wieczorem. 50 minut biegania weszło gładko, z nową trasą, więc przynajmniej mi się nie nudziło. Z rana nabity nieźle byłem po wczorajszym "ładowaniu" i też bezproblemowo wróciłem do "ulubionej diety <30g ww".

Ogółem plan jest taki, że te redukcję podciągnę jeszcze 2 tygodnie, i co się dopali, to się dopali. Już troszkę za długo siedzę na deficycie i trzeba dać organizmowi odpocząć. Zauważyłem, że główna część fatu, która siedzi, siedzi w pośladkach i wewnętrznej części ud - w tych miejscach mam właśnie tendencje do podlewania się. Prawdopodobnie przez estrogeny itp, no ale z genetyką nie wygram.

Potem w miarę ogarnięte przejście na masę z w miarę krótkim reverse, co by to jeszcze przyładować przed wakacjami. W ciągu tych ostatnich 2 tygodni planuję zrobić jeszcze w sobotę jedno carb-nite, ale mniejsze, czyli na pewno nie 1000g węgli, aby zmaksymalizować efekty.


Trening:
brak
50 minut aerobów (o wysokiej intensywności, tętno na poziomie 75-80% HRmax przez cały czas)


Suple:
na czczo:
1 kaps Black Bombs
2,5g b-alaniny

przed treningiem:
1 kaps Black Bombs
10mg johimbiny HCL

po treningu:
5g kreatyny
2,5g b-alaniny

do posiłków:
4g omega-3
witaminy/minerały
5000IU wit D3


Posiłki:
1) 12:30

300g kurczaka
65g majo light
warzywa
10g masła orzechowego


2) 16:00

7 jaj
pomidory/cebula
80g szynki


3) 20:30

300g kurczaka
65g majo light
warzywa
10g masła orzechowego



1862 kcal - 208g białka, 31g węgli, 100g fatu


(zastanawiam się, czy od jutra nie zmienię ponownie planu treningowego, tym razem na split partia 2-razy w tygodniu z częścią siłową i częścią wypłukującą glikogen. Niby kombinuję, ale niestety przy aktualnych warunkach, głównie kalorycznych, nie jestem w stanie w 100% wykorzystać zalet tego treningu GBC)

Tutaj kiedyś pojawi się nowy dziennik treningowy...

już jest! http://www.sfd.pl/[BLOG]_kurekski_redukcja_carb_nite_-t1066973.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234163
profilowka wskazuje na stan odmienny

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5058 Wiek 109 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17444
Nie rozumiem? Zdjęcie profilowe wskazuje na to, że powinieniem mieć dużo siły na GBC?

Tutaj kiedyś pojawi się nowy dziennik treningowy...

już jest! http://www.sfd.pl/[BLOG]_kurekski_redukcja_carb_nite_-t1066973.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Przeczytaj co Solaros pisał. Po pierwszym treningu miał słabe odczucia co do tego treningu. Potem mu się spodobało. Więc może jeszcze poczekaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
ale GBC jest stworzony do palenia fatu

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234163
kurekskiPrzemuś
Nie rozumiem? Zdjęcie profilowe wskazuje na to, że powinieniem mieć dużo siły na GBC?


zj**alem, bo nie widzialem kolejnej strony tematu;)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
ile tych treningów GBC zrobiłeś zgodnie z założeniami?
2?

to nie jest mega cięzki plan tylko dla osob bardzo doświdczonych
mozna by rzecz że to bardzo prosty plan ale wymagający
ale dający wiele jesli robi sie go zgodnie z planem i jest sie cierpliwy

a mając 30g węgli [pisałem to już u innych] tylko trening na 'różowych hantelkach' będzie lekki,robiony na odyeb się

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5058 Wiek 109 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17444
solaros
ile tych treningów GBC zrobiłeś zgodnie z założeniami?
2?

to nie jest mega cięzki plan tylko dla osob bardzo doświdczonych
mozna by rzecz że to bardzo prosty plan ale wymagający
ale dający wiele jesli robi sie go zgodnie z planem i jest sie cierpliwy

a mając 30g węgli [pisałem to już u innych] tylko trening na 'różowych hantelkach' będzie lekki,robiony na odyeb się



Treningi poszły już cztery.
"... jeśli robi się go zgodnie z planem i jest się cierpliwym" - tylko ja nie jestem w stanie właśnie wykonywać 5-6 treningów tygodniowo według planu, i pewnie to też robi różnicę. Cierpliwym pod jakim względem? To już ostatnie 2 tygodnie redukcji, dlatego też nie wiem jak to ugryźć. Zastanawiałem się po prostu nad splitem z partią 2 razy w tygodniu, gdzie będą krótkie przerwy, serie łączone bez przerw itp. No i z podziałem, który mi bardziej będzie pasował, bo załóżmy po treningu nóg GBC przez kilka dni mam problem z "regeneracją" i wykonywaniem pozostałego planu (inne treningi, tabata, kardio) w 100%.

Tutaj kiedyś pojawi się nowy dziennik treningowy...

już jest! http://www.sfd.pl/[BLOG]_kurekski_redukcja_carb_nite_-t1066973.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Redukcja,łamiemy schematy.

Następny temat

Konkurs na najlepiej prowadzony Blog

WHEY premium