SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
DZIEŃ 65

Panowie

Nie oszukujmy się, coś tam się wykręci na to lato ale tak sobie myślę, co by było, gdyby nie te kilkanaście imprezowych weekendów pod rząd , które za mną
Jednak po chwili namysłu i tak stwierdzam, że wybrałem to co lepsze Kulturystykę zostawiam komu innemu, ja się nie mogę dać zwariować

Dzisiaj wypiska wcześniej, bo sporo pracy przede mną i ....weekend więc pewnie usłyszymy się w poniedziałek lub wtorek

Rano 45 min cardio, niby zdjęcie przy gierce - ale zagrałem może z 10 min, reszta przeznaczona na ....oglądanie skrótów pierwszych meczy NBA! Liga powróciła, warunki i sytuacja zupełnie nowe - dla wszystkich, ale i tak to super info, ze będzie można pooglądać najlepszych graczy przez wiele najbliższych tygodni W tym niedługo całe , rozgrywane normalnym systemem PO



Dzisiaj DNT, więc LC w ciągu dnia, a wieczorem coś z węglami wpadanie. Do pracy dzisiaj mięsiwo: pulpety z szynki wieprzowej oraz pieczony indyk:



Była też przed pracą wizyta u fizjo, dawno mnie nie było. Ogólnie czuję się ok, dokucza dłuższy czas achilles i z tym walczyliśmy + plecy/ szyja.

Co do formy, to brzuch jeszcze daleko do ideału, ale może coś się jeszcze poprawię;)
To z dzisiaj, po cardio, więc nogi napuchnięte:





Z nowości produktowych, mogę Wam sprzedać info, ze pojawią się niedługo nowe sosy HABANERO HOT CHILLI oraz THAI SWEET CHILLI, do tego Acerola, Dzika Róża i Chrom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
o w koncu chrom ;) a nowe nutlove?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
MARIAN 17
o w koncu chrom ;) a nowe nutlove?


kinder bueno - będzie , będzie
ale z tego co mi wiadomo za około 2,5-3 tyg ,akurat jak zacznie mi się urlop mam nadzieje,ze uda mi sie go dostać przed wyjazdem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Jeszcze selen by się przydał z SFD albo Allnutrition.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
NBA zostaw jak na tapecie jest The Last of US II
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
DZIEŃ 68

Weekend był mocny Dużo dobrej zabawy, wczoraj także słońca, nie wspominając o innych atrakcjach.




Micha dzisiaj miażdży system, nie zjadłem nic w domu %)







Dzisiaj machnąłem jakąś szybką pompkę i zrobiłem 20 min aero.
Jutro powrót do pracy i w końcu trochę ogarnięcia, mam nadzieję, bo już co raz bliżej planowany urlop, więc trzeba w pracy się również do niego przygotować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 636 Napisanych postów 1105 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13388
Jak mi zbrzydło mięso, to jak patrze na te cuda to jednak ochota wraca =) Ale ktos to musi dobrze upichcic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
taka szama chyba nawet w ostatnim tygodniu masy by wyjeżdżała pięknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
O kurde Nutlove Kinder Bueno to bedzie sztos Czekam z niecierpliwością a bardziej moja żona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Banan



a cóż to jest?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium