SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Banan
opalinho
Też się zastanawialem nad tym parkiem wodnym ale kilometrowo mam bliżej do Tatrlandii więc po Twojej rekomendacji jak już to wybiorę Słowację.
Chorwacja pod znakiem zapytania z powodu tej poyebanej epidemii, tak?


Ttatralandię polecam w ciemno każdemu kto nie był, tam jest absolutnie wszystko. Jak jeszcze dane osoby mają zajawkę na zjeżdżalnie to można tylko na tym spędzić cały dzień ja na przykład uwielbiam, oprócz tego oczywiście dziesiątki innych atrakcji, różne baseny, termalne/brodziki/zwykłe, bary wodne, aqua aerobiki itd itp.
Serio zaskoczę się pozytywnie jak się okaże ,ze ten niby największy park wodny w środkowej (czy tam całej) Europie pod Warszawą, zrobiłby na mnie lepsze wrażenie, ale Renia i Franek - byli bardzo zadowoleni, więc z racji, ze to tylko 1h drogi ode mnie - odwiedzę i to zapewne niebawem.


w zeszłym roku jak jechałem do Zakopanego to po drodze był cały dzień w Energylandii i w trakcie pobytu w Zakopanym wyjazd na Tatralandię i też mega zadowolony byłem, chyba nawet bardziej niż z Energy, ale może dlatego że mniej się stało w kolejkach
do tego Suntago też się wybieram jeszcze w te wakacje, ale obawiam się, że mogą mnie nie przekonać, bo np. wszyscy u mnie zachwyceni termami w Uniejowie, a mnie jakoś szczególnie nie porwały

Banan

Co do Chorwacji - no tak, chodzi o tą szopkę. Ja tego w ogóle nie śledzę, nie czytam, nie ryję sobie tym bani jak wiele osób dookoła, ale jak wprowadzą obowiązkową kwarantannę po powrocie do PL z np. takiej Chorwacji, to dla mnie opcja nie do przyjęcia, zresztą pewnie dla nikogo z ekipy, którą tam jedziemy.
Nie mogę sobie pozwolić na miesięczny urlop, z wielu powodów akurat w tym okresie ,jednym z ostatnich jest nawet powrót do SFD Łódź, bo tutaj od biedy Krystian by posiedział i porobił nadgodziny.

ja też się zastanawiałem czy jechać czy nie jechać (wyjeżdżaliśmy 7.07) ale finalnie się zdecydowaliśmy na wyjazd i to była jedna z lepszych ostatnio decyzji
a do jakiej miejscowości się wybieracie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Termy w Uniejowie są spoko, ale to raczej kameralny ośrodek w porównaniu do takiej Tatralandi czy Suntago, sama okolica za to jest tam całkiem spoko, np. na jakiś 2-3 dniowy pobyt. Bywałem dość często, szczególnie że multisport tam śmiga i bodajże 2h za free, a więcej mi i tak tam nie potrzeba.

Co do Chorwacji, pierwszy tydzień Brela, gdzie moja ekipa jeździ od kilku lat rok w rok i jest podobno przepięknie, a drugi tydzień wyspa Vir.
Co będzie, to będzie - na pewno jakieś wakacje w tym roku zaliczę, choćby nie wiem co się działo na świecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
no Brela ma przepiękne plaże, ja byłem obok w Makarskiej i mieliśmy tam na jeden dzień podjechać, ale musieliśmy się awaryjnie pakować i wracać 4 dni prędzej i brakło czasu ale odrobi się następnym razem, tam jest tyle do robienia i zwiedzania, że 15 lat rok w rok można jeździć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
DZIEŃ 62

Na szybko, bo zaraz trzeba pracę zamykać.
Dzień bardzo fajny, rozpoczęty treningiem, który zrobiłem dla odmiany wg starej rozpiski z grudnia Barki + łapy, weszło super, do tego burpees na koniec 7x i aero też ile starczyło czasu (niecałe 20 min)

Micha dzisiaj pilnowana , fotki ponizej bez śniadania, które było z węglami i chudym twarogiem , na noc B+T już tylko.

W pracy ciężki dzień, duży młyn po chwili wytchnienia wczoraj i w sobotę, myslalem,ze wroce do domu i ok 21 pojde spac, bo jutro znowu od 6 na nogach i poranny trening, ale szykuje mi sie wyjazd nocny do Wawy po Żonę i jej koleżanki, tak więc będzie wesoło, na sen przyjdzie czas po śmierci, jak to mówią









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
DZIEŃ 64

Wczoraj trochę przymusowy dzień NT, ale zapieprz w pracy to było jak ciągłe 6 h cardio, miałem mega młyn i rekordowy dzień w miesiącu, więc będąc samemu idzie się wtedy nabiegać od 10-19 , pierwsze godziny nie zapowiadały nic takiego, bo do 13 było w miarę spokojnie, a potem BOOOM

Lokal na SFD ŁÓDŹ 2 już na dniach zostaje podpisany
Tym samym jak wszystko pójdzie dobrze na jesień będą już dwa punkty SFD pod moją opieką w Łodzi, więcej obowiązków ale trzeba się rozwijać , a nie stać w miejscu, bo wyznaję od zawsze zasadę: kto stoi w miejscu ten się cofa
Kto wie, w przyszłości może będzie ich więcej ;)



Do rzeczy, dzisiaj wpadł bardzo dobry trening klatki z plecami + lekka pompa ramion z 2 kumplami z Dzików: Bogdanem i Marcinem, w towarzystwie zupełnie inaczej się trenuje. Wypiski nie wrzucam bo nie notowałem :) na koniec 15 min cardio ,bo na to starczyło czasu

Wczoraj nie było liczone za bardzo, bo wybrałem sie do pracy bez jedzenia %) uratowałem się pastrami : raz z warzywami, drugi raz w bułce


Dzisiaj już wg makro


Coś dzisiaj przypompowało nawet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
To pastrami wygląda obłędnie, a i forma bardzo dobra
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Ło Panie... Jaka szama, i forma też nie gorsza
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
zglodnialem %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Dampaz
Ło Panie... Jaka szama, i forma też nie gorsza

jak co roku - wszystko idzie nie tak, a jak przychodzi robienie formy to kozak wychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33071 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
Super jak zawsze ;) . Wszystko na lux poziomie . Co do sklepu to gratulacje .ale nie ma się co dziwić ;) taki sprzedawca to tylko może na wyżyny wznosić markę ;) .piona Jakub
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium