SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Banan
no wlasnie niesprzątane już z kwartał bo to przy tym małym Szogunie nie ma absolutnie sensu


Z kąd ja to znam.... o tym że człowiek musi się ukrywać z jedzeniem bo " tata daj , twoje jest dobre" to już nie wspomnę....
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
R.o.o.b
Banan
no wlasnie niesprzątane już z kwartał bo to przy tym małym Szogunie nie ma absolutnie sensu


Z kąd ja to znam.... o tym że człowiek musi się ukrywać z jedzeniem bo " tata daj , twoje jest dobre" to już nie wspomnę....



dokładnie
najlepsze zabawki ,oczywiście shakery i jakies opakowania z kapsami/tabsami w srodku

kiedyś wszystko stało na szafce, a teraz pochowane by czasem Wariatek nie łyknął jakiejś witaminy, bo widział jak tata to robi..

zresztą jak miał z 1,5 roczku , tak wlasnie sie kiedyś bawił, nagle za długo było coś cicho, ja patrzę a on wysypał z jakiegos prozdrowotnego wszystko , bawił się kapsami, a dwa były już w buzi...na szczęście odpowiednio szybko zareagowałem, teraz już chowam w bezpiecznym miejscu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
tak poza tym, polećcie mi proszę jakąś bardzo dobrą patelnię do robienia omletów itp
już mnie dzisiaj szlak trafiał, jak akurat zachciało mi się zrobić 2 omlety do pracy na słodko (bo nie jadłem z tydzień) , a się obydwa porozwalały, poprzywierały...mimo ,ze nie zalowalem tłuszczu, jak zawsze robię na małym ogniu itd

Po prostu juz pewnie patelnia do wymiany, moze ktos ma jakis godny polecenia model/markę/nazwę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Banan
R.o.o.b
Banan
no wlasnie niesprzątane już z kwartał bo to przy tym małym Szogunie nie ma absolutnie sensu


Z kąd ja to znam.... o tym że człowiek musi się ukrywać z jedzeniem bo " tata daj , twoje jest dobre" to już nie wspomnę....



dokładnie
najlepsze zabawki ,oczywiście shakery i jakies opakowania z kapsami/tabsami w srodku

kiedyś wszystko stało na szafce, a teraz pochowane by czasem Wariatek nie łyknął jakiejś witaminy, bo widział jak tata to robi..

zresztą jak miał z 1,5 roczku , tak wlasnie sie kiedyś bawił, nagle za długo było coś cicho, ja patrzę a on wysypał z jakiegos prozdrowotnego wszystko , bawił się kapsami, a dwa były już w buzi...na szczęście odpowiednio szybko zareagowałem, teraz już chowam w bezpiecznym miejscu ;)


Ogień moja ma 6 lat, wiec tylko podjada moje obiady... ale w drodze kolejny a ja juz szukam szafek żeby chować wszystkie suple... Życie amatorskiego kulturysty jest na prawdę ciężkie.... Zewsząd kłody pod nogi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Banan
tak poza tym, polećcie mi proszę jakąś bardzo dobrą patelnię do robienia omletów itp
już mnie dzisiaj szlak trafiał, jak akurat zachciało mi się zrobić 2 omlety do pracy na słodko (bo nie jadłem z tydzień) , a się obydwa porozwalały, poprzywierały...mimo ,ze nie zalowalem tłuszczu, jak zawsze robię na małym ogniu itd

Po prostu juz pewnie patelnia do wymiany, moze ktos ma jakis godny polecenia model/markę/nazwę?


Żadnych teflonów. Od ponad roku używam tylko mineralnych, akurat Lagostiny. Nie ma tam co się ścierać, grube dno, które równo się nagrzewa i nic Ci nie przywrze. Jedyny minus, to ciężkie jak skurczybyk.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
masz jakiś konkretny model ? ja mam dobrą dużą, ale do omletów wolałbym taką niezbyt ogromną , niewysoką
z drugiej strony taką jakiś rok temu kupiłem i wg mnie już sie nie nadaje, pewnie przez bledy w myciu itd (czesto goraca pod kran i zimną wodę itd)
teraz bede uważniejszy i uczulę innych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
tez ostatnio uzywam inna niz z teflonu i bdb sie sprawdza, a do omleta używam tylko tyle tłuszczu żeby nasmarowac lekko patelnie..tylko nie pamiętam co to za firma i nie wiem z jakiego materiału to jest bo nie było opisane kupowana w Kaufland a wygląda jakby z kamienia była
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Ja mam ceramiczną lub ze stali nierdzewnej, lub żeliwną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Banan
masz jakiś konkretny model ? ja mam dobrą dużą, ale do omletów wolałbym taką niezbyt ogromną , niewysoką
z drugiej strony taką jakiś rok temu kupiłem i wg mnie już sie nie nadaje, pewnie przez bledy w myciu itd (czesto goraca pod kran i zimną wodę itd)
teraz bede uważniejszy i uczulę innych


No właśnie nie mogę znaleźć. Swoją kupiłem w outlecie Tefala we Wrocku. Macie coś takiego u siebie?
To jest dokładnie z takiego materiału:
https://allegro.pl/oferta/patelnia-mineralna-lagostina-cucina-28-cm-indukcja-8352166904

I właśnie mam 28cm, bo omlety wtedy fajne wychodzą z dużej ilości ww. I taką patelnię na lajcie możesz wrzucić prosto z płyty pod kran.
Tak wygląda moja po 14 miesiącach.






Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2019-08-09 16:23:17
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
dzięki panowie Bzyku ta z linka , to jest dokładnie ta co masz Ty?
Bo w linku wygląda jakby na wyższą, a właśnie taką mam. Szukam podobnej do Twojej wymiarowo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium